2733
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226328 بازدید | 31180 پست
سلام سلام به همگی ، من شرمنده ام اونقدر مشغول نی نی شدم نمیفهمم چطوز روزم شب میشه .  من سزارین ...

سلام مبارکه زایمان دومتون بود؟؟

منم فردا نوبت سزارین دارم استرس دارم

پمپ درد هم داشتی؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اي واي يعني چي؟ خب اونا ك طبيعي ان بچه رسما توو كانال زايمان  بعد نميتونن ب هر دليلي ميبرن سز ...

اونا اصلا بچه وارد کانال نشده بوده 

معمولا کسایین که زوری با امپول میخوان بهشون طبیعی القا کنن 

بخاطر همین میگن به دردا توجه کنین 

فردا زایمانته؟

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2731
عزيزم تبريك ميگم بسلامتي  شما قرار بود طبيعي بياري درسته؟  خداروشكر ك خوبيد  الان ...

بله ولی طبیعی نشد .ممنونم عزیزم . اینو بگم سوند اصلاااا هیچ دردی نداشت (قبل اتاق عمل وصل کردن) ، اسپاینال یکم پشتم جای سوزن سوخت که اصلا چیز خاصی نبود ،تو ریکاوری یکنفر اومد شکمم دید و گفت رحمت خوبه و شکمت جم و جوره ، ماساژ ندادن. نه بخیه ها بعد دو روز دردش خفیف شد و اصلا اذیت نبودم و راحت شیر میدم .انتی بیوتیک میخورم و جوراب واریس پوشیدم (تا ده روز ), هنوز یکم خونریزی دارم .درکل خوبم ⁦☺️⁩

اونا اصلا بچه وارد کانال نشده بوده  معمولا کسایین که زوری با امپول میخوان بهشون طبیعی القا کنن ...

پس فردا

اخه عروسم اصلا دردي نداشت

منم اين يكي دو روزه اصلا درد ندارم قبلش زياد داشتم 

خب من نميفهمم مگه قبل سزارين سونويي هست ك بخوان بفهمن بچه كجاس؟؟؟

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
مرسی عزیزم  شما که درد دوتاشو کشیدی حرفت سنده  دستت درد نکنه

قربونت گلم..اره زایمانم خیلی بد بود روحیمو بهم ریخته😔 من از سزارین ترس داشتم همیشه میگفتم خدانکنه سزارین بشم درد طبیعی و دوست دارم..ولی وقتی که اونقدرررر اذیت شدم تا سه سانت دردش ازپریودی بیشتر بود سه تا۶سانت یکم اروم تر بود نسبتا ۶تا۹سانت شد مرررردم،پرستار و قسم میدادم بکشنم فقط راحت شم..و اذیتم کردن پرستارا دکترم گفت یا باید درد بکشی یا بریم سزارین خودم به دکترم گفتم عمل کن توروخدا فقط راحتم کن...قبل زایمانم یک هفته درد کشیدم شب تا صبح تو خونه را میرفتم

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
سلام مبارکه زایمان دومتون بود؟؟ منم فردا نوبت سزارین دارم استرس دارم پمپ درد هم داشتی؟؟

سلام ممنونم، نخیر زایمان اول .

استرس نداشته باشید به چشم بهم زدنی بچه اومده 🥰 نه پمپ درد نداشتم . بهم مسکن میزدن تو سرم و دوتا عضلانی زدن که پاهام بیحس بود نفهمیدم .اگه شب درد داشتین به پرستار بگید مسکن میزنن . کافیه دو روز تحمل کنید و قوی باشید .تموم میشه میره و اصلا یادتون میره .

بله ولی طبیعی نشد .ممنونم عزیزم . اینو بگم سوند اصلاااا هیچ دردی نداشت (قبل اتاق عمل وصل کردن) ، اسپ ...

خداروشكر همه مراحلش خيلي راحت بوده پ 

ايشالا برا منم مثل شما پيش بره 

راستي عكس جوجه رو بزار ببينيم 😍

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
خداروشكر همه مراحلش خيلي راحت بوده پ  ايشالا برا منم مثل شما پيش بره  راستي عكس جوجه رو ...

ایشالا عزیزم ، نمیگم گل و بلبله ، خب عمل جراحیه ولی بدونید میگذره ، فقط قوی باشید و تو دردا خودتونو نبازید . روز اول درد هست و روز دوم (البته با شدت کمتری) ولی تموم میشه میره و یک نی نی قند و عسل دارید که به کللللل دنیا می ارزه و دردا فراموش میشه میره . بنظرم با پیش زمینه ذهنی منفی نباید رفت چون واقعیت با ذهنیت متفاوته . 

ایشالا عزیزم ، نمیگم گل و بلبله ، خب عمل جراحیه ولی بدونید میگذره ، فقط قوی باشید و تو دردا خودتونو ...

نه همين ك قابل تحمل باشه و ادم خيلي اذيت نشه بقيه اش حله 

بالاخره مسكن و شياف و نهايت پمپ دردم هست ديگه

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2706