2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226281 بازدید | 31180 پست
منم لاغر بودم ماشالا همسرم تپلي بوده برا خودش چهار و نيم بوده موقع تولد حالا من دو نيم اينا جوجه ب ...

منم تپل بودم دكتر مامانم گفته بوده رژيم بگير

مامانم ميگه دنيا اومدي ٢/٧٠٠ بودي ولي پوستت چروك شده بود معلوم بود لاغر شدي خيلي

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
بابا سه ام سايز يك نميشه  همون صفر بگير لاقل دو دست  پوشكم ميگن مولفيكس بهتر از ماي بي ب ...

امروز ميرم دسمال مرطوب و پوشك و دودست صفر ميگيرم

اميدوارم در حد تازدن سايز صفر نشه لباسش😂😂😂

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تپل بودم دكتر مامانم گفته بوده رژيم بگير مامانم ميگه دنيا اومدي ٢/٧٠٠ بودي ولي پوستت چروك شده ب ...

نه من مامانم كلا ويار نداشته بود چيزي بخوره سر بارداري من

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
امروز ميرم دسمال مرطوب و پوشك و دودست صفر ميگيرم اميدوارم در حد تازدن سايز صفر نشه لباسش😂😂😂

حالا باز صفرو تا بزني خيلي تابلو نميشه ولي يك واقعا گم ميشن توش اول تولد

دستمال مرطوبم حتما ي مارك بدون اسانس بگير

پوشكم ي بسته بخر بنظرم ببين اگ حساسيت نداد بعدا زيادش كن

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2728
حالا باز صفرو تا بزني خيلي تابلو نميشه ولي يك واقعا گم ميشن توش اول تولد دستمال مرطوبم حتما ي مارك ...

اره ايشالا يه بسته سايز يك مولفيكس ميخرم

مرسي از راهنمايت عزيزم

منظورت هوس كنه چيزي؟ منم اصن هوس نميكنم هيچي 🙃

نه تهوع كلا تا اخر بارداريش اذيتش كرده

2738
منظورت هوس كنه چيزي؟ منم اصن هوس نميكنم هيچي 🙃

من مامانم واسه من هوس انار زیاد داشته.

منم واسه پسر اولم انار ... وای شوهرم از دستم قایم میکرد میگف مریض میشی. روزی۲ تا بزرگ میخوردم. تا روز اخر که بچم اومد هم انار میخوردم.

واسه پسر دومم اخراش عاشق خربزه  وسطاش  عاشق ماهی اولاش عاشق کلوچه زنجفیلی

الانم همه چی دوس دارم ولی بعضا به معدم نمیسازه بعضیا رو یه مدت بخورم دیگه از دلم میره.اسفند امسال عاشق طالبی و گرمک بودم بعدشم دیگه از دلم رفت بعد هوس خربزه و هندونه باز اونم ازبس خوردم از دلم رفت و به همین ترتیب۱😉😂😂😂

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
من مامانم واسه من هوس انار زیاد داشته. منم واسه پسر اولم انار ... وای شوهرم از دستم قایم میکرد میگف ...

من زياد دلم چيزي نميخواد 

ي تايمي خيارو خيلي دوست داشتم بخاطر بوش

بعدم هندونه 

وگرنه اصلا هوس نكردم چيزي 😄

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
هنوز پوشك نگرفتم اره فك كنم بايد يدور صفر بخرم چون گفتم حتما سه ميشه سه هم سايز يك خويه ديگه نگو زي ...

من ازاول هیچ حساسیتی رو وزن نداشتم لباساشم پخش و پلا صفر و یک خریدم پوشک صفرم تازه دیدم تا ۲.۵کیلو جواب میده😂😂اولش فکرمیکردم تا ۳ کیلو باشه

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis
خوبه نميترسيدي من ميترسم الان فكرشو ميكنم  خيليييي كوچولوان تا يكي دو ماه اول چجوري بغل كنم ا ...

نه اصلاااا چه ترسی

اولین کسی که بچه رو دید من بودم تازه مادرم بااینکه کارمندمرکزبهداشت بود و کلی با بچه ها سروکله زده بود اونروز حسابی دست و پاشو گم کرده بود 

من لباساشو عوض میکردم میبردم پیش مادرش شیربخوره کلا اونروز عشششق کردم😅دوست نداشتم بذارمش رو تخت اصلا 

البته دخترخودم که کوچولوئه این یکم ترس داره باز😂😂

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis

منكه كلا اصلا تا ماه هفت نفهميدم حاملگي چيه نه ويار داشتم نه تهوع هيچيي عين خيالمم نبود 

شكمم تازه بعد ماه هفت يكم مشخص شد 

2706