2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226273 بازدید | 31180 پست
چرا میترسی؟! مگه برای بچه مشکلی پیش میاد اگه نشینیم؟

من نمیشینم اصلا اروم اول ب کمر میخوابم ارومم میچرخم ب پهلو دیگم.  چرا عذاب وجدان ؟؟

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
من نمیشینم اصلا اروم اول ب کمر میخوابم ارومم میچرخم ب پهلو دیگم.  چرا میترسی؟؟؟!!!

نمیترسم عذاب وجدان دارم 

دخترم اذیت نشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیشینم اصلا اروم اول ب کمر میخوابم ارومم میچرخم ب پهلو دیگم.  چرا عذاب وجدان ؟؟

همش فک میکنم اذیت میشه من انقدر میچرخم اونم با من اینور اونور میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
نمیترسم عذاب وجدان دارم  دخترم اذیت نشه

ن عزیزم. نی نی جاش خوبه و کاری ب حرکات تو نداره. اگه واسه بند ناف میگی ک اصلا ربطی ب طرز خابیدن تو نداره. خاهرشوهرمن بااینکه همیشه مینشست بعد پهلو ب پهلو میشد بند ناف دور گردن بچش بود دکترش گفته بود ب حرکت خود جنین ربط داره اگ خیلی شیطونی کنه میپیچه ک تو اکثر موارد مشکلی ایجاد نمیکنه. فقط زیاد ب کمر نخاب همین

2728
همش فک میکنم اذیت میشه من انقدر میچرخم اونم با من اینور اونور میشه

منم اینجوریم خیلی میچرخم بدنم زود کوفته میشه ولی ب سمت راست راحت ترم. ن نی نی تو کیسه آبه حالت شناور داره اذیت نمیشه. من ک هیچ جوره نمیتونم پاشم دوباره بخوابم دست خودم نیس شاید خیلیام مشکل منوداشته باشن. خدا خودش محافظ نی نی هامونه

راستی من همش نی نیمو زیر سینه راستم حس میکنم نمیدونم کجاش اونجاس فشااار میده محکم دردم میاد

معدهههههه 

دقيقا برا منم خيلي اونجارو فشار ميده 

ب حدي ك الان از شدت معده درد و اسيد معده بيدار شدم 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
سلام خانوما شما برای چرخیدن بلند میشید میشینید!؟؟؟ اخه من تا صبح هزاااار بار میچرخم نمیشه بشینم&nb ...

ن باباااااا اصلا لازم نيست فقط اروم اين پهلو شو يهو برنگرد

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2740

اوه اوه چهار صب از درد معده بیدار بودی؟

الهی

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
من میخواستم حذف کنم انگیزه نداشتم برحلاف بارداری پسرام که ۴صب بلند میشدم میخوندم.  اما شوهرم ن ...

اگه به استاداتون بگی بارداری و شرایطت خاصه شایدباهات کناراومدن .من گفتم بهشون خیلی همکاری کردن 

سلام خانوما شما برای چرخیدن بلند میشید میشینید!؟؟؟ اخه من تا صبح هزاااار بار میچرخم نمیشه بشینم&nb ...

من اگه نشینم از شکم درد جیغ میکشم

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
اوه اوه چهار صب از درد معده بیدار بودی؟ الهی

من اصلا نتونستم دیشب رو تختم بخوابم. اومدم وسط هال.اول نشستنی خواستم بخوابم کمرم اذیت میشد دراز کشیدم میبینم بهتر از رو تخت بودنه.الان بیدار شدم رو پهلو راست بودم وای که چقدر دردم گرفت. 

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده