2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226282 بازدید | 31180 پست
خوبه. قیمتش چند گفتن؟

ي مدل تركشو گفت ١/٥٠٠ 

ولي اخه ميگه ي سال ي سالو نيم ميشه استفاده كرد

بعد خب ي عالمه گهواره ارزون تر ٧٠٠-٨٠٠ همين دي جي كالا داره ك همين حد قابل استفاده ان 

من گفتم باز اگ بيشتر استفاده بشه ارزش داره ادم پول بده

نه؟

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
ي مدل تركشو گفت ١/٥٠٠  ولي اخه ميگه ي سال ي سالو نيم ميشه استفاده كرد بعد خب ي عالمه گهواره ا ...

خب چون تختش کوچیکه مال یک ونیم سال هس. شما یک تخت بزرگتر بخر که بعدش بذاری توش بخوابه. گهواره هم بخری چطور میخای بهش شیر بدی گلم؟! مگه شیلنگ داری؟ یه می می داری نمیتونی کش بیاریش که تا دهنش برسه.

اخه گهواره هم پایین تر هس هم گوده برو از نزدیک ببین مدلاشو از تو عکس که همه خوبن فدات شم

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم مادرم گف بگير گفتم نه بخاطر كروناو شرايطمم بيرون نرفتم راستش ولي اگه خاستم بگيرم حتما تخت ك ...

اره تخت کنار مادر خوبه. من خودم خیلی وقتا درحال شیر دادن به بچه خوابم میبرد خیلی مهمه که بچه هم سطحش باشه و یکمم بزرگتر باشه بهتره چون پتو وبالش هم جا میگیرن حداقل مفیدش یک متر وخرده ای واسه بچه داشته باشه غلتک بزنه و راحت باشه😍😍

سلام گلم از این تخت های کنار تخت مادر بگیر راحت تری شما با این اوصافی که میگی..وگرنه بقیه مثلا گهواره  باید بلندشی بچه رو شیر بدی باز بزاریش سرجاش 

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
2738
خب چون تختش کوچیکه مال یک ونیم سال هس. شما یک تخت بزرگتر بخر که بعدش بذاری توش بخوابه. گهواره هم بخر ...

😂😂😂

اره بايد از نزديك ببينم اينجوري نميفهمم

خب منظورم اين بود ك لاقل كنارم باشه ك خواستم بهش شير بدم راحت بغلش كنم وگرنه ممه نميرسه ك از من ب گهواره😂

منظورم هم سطح بودنمونه بيشتر

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
عزيزم تخت كنار مادر تا ٣-٤سال قابل استفادس ولي گهواره خيلي كم استفاده ميشه بنظرم تختاي كنار مادر از ...

اصن سه چهار سال نگفتن ب من همه ميگن يك سال يك سال و نيم 

اگ زباد استفاده بشع ك خيلي خوبه

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
اره تخت کنار مادر خوبه. من خودم خیلی وقتا درحال شیر دادن به بچه خوابم میبرد خیلی مهمه که بچه هم سطحش ...

اره ديگه منم همين هم سطح بودن مد نظرمه 

گهواره هاام قابليت تنظيم ارتفاع داره ي سريا 

بعد ١/٥ متر عرضش منظورته؟

من فضام كوچيكه متاسفانه نهايت بشه ٦٠-٧٠ سانت 

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
تخت كنار مادر برادر زاده من دقيق ٤سال استفاده كرد عزيزم 

چقد خوب 

از اين مدلا ك من فرستادم بود ؟ يا فرق داشت ؟

من ي چيز همين جوري ك ميگي ميخوام دقيقا

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
اصن سه چهار سال نگفتن ب من همه ميگن يك سال يك سال و نيم  اگ زباد استفاده بشع ك خيلي خوبه

اونا واسه فروش جنساشون میگن عزیزم.مگه قد بچه ۴ ساله چنده،؟

یهو که دراز نمیشه. بچه اولش نیم متره دیگه ۴ سالگی یک  متر نهایت بشه قدش.😅😅😅😅

مطمئن باش گهواره قیمتش کمتره بخاطر اینه که کارایی نداره اولش که زود به زود باید شیر بدی اگرهی بخای بلندبشی دربیاری باز شیر بدی بذاری توگهواره  اذیت میشی.تازه خود بچه هم بعدمیاد ازش بیرون خطرناکه

2706