2733
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226273 بازدید | 31180 پست
دیگه خنثی نمیشه خوردی که هم انقباضات تند بشن هم روده هات تخلیه بشن عزیزم. چن بار که بری دستشویی خوب ...

اره انقباضام شروع شده

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دردات چطوره عزیزم؟ منظم شد؟

اره منظم شده هر چهل و پنج دقیقه ست 

ازساعت چهار شروع شد‌

هنوز زمانش کم نشده 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728
چن دقیقه یه باری الان؟ معاینه نرفتی؟

یکی دو ساعت دیگه میرم انشالله

پیاده روی هم اگر بتونی بری عالیه

اره تو خونه راه میرم و حسابی ورزش میکنم

اره منظم شده هر چهل و پنج دقیقه ست  ازساعت چهار شروع شد‌ هنوز زمانش کم نشده

خداروشکر. ایشاالله فاصله هات کمتر که شد برو بیمارستان. اونجا قلب بچه هم چک میشه خیلی خیال ادم راحت تره

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
2740
خداروشکر. ایشاالله فاصله هات کمتر که شد برو بیمارستان. اونجا قلب بچه هم چک میشه خیلی خیال ادم راحت ت ...

یه سوال دارم 

شدت دردا کی زیاد میشه ؟!

اخه الان کاملا قابل تحمله 

اره تو خونه راه میرم و حسابی ورزش میکنم

خاکشیر و زعفرون و گلاب ببر باخودت وسط دردا بخور.

گلاب خالی هم جدا ببر وسط دردا بو کن خیلی خوبه درد رو کم میکنه

یه سوال دارم  شدت دردا کی زیاد میشه ؟! اخه الان کاملا قابل تحمله

باید هی با خودت تلقین کنی که دردا ازاین بیشتره تا تحملت بره بالا عزیزم 

اخرش یک دقیقه درد یک دقیقه استراحته که ادم خوابش میبره چرت های شیرینی هستن خداییش😅😅😅😅

خاکشیر و زعفرون و گلاب ببر باخودت وسط دردا بخور. گلاب خالی هم جدا ببر وسط دردا بو کن خیلی خوبه درد ...

اماده کردم ببرم عزیزم

مرسی عزیزم ولی از بوی گلاب خوشم نمیاد سر درد میگیرم

موقع دردا سوره ی قدر میخونم و با نی نی حرف میزنم آروم میشم

باید هی با خودت تلقین کنی که دردا ازاین بیشتره تا تحملت بره بالا عزیزم  اخرش یک دقیقه درد یک د ...

تا ۴ سانت فقط درد میکشم بقیشو بی حسی میزنن 

اماده کردم ببرم عزیزم مرسی عزیزم ولی از بوی گلاب خوشم نمیاد سر درد میگیرم موقع دردا سوره ی قدر میخ ...

خب خداروشکر. تخم شوید وگل گاو زبونم میگن خوبه زود دهانه رحم باز میشه. دولیوان بخور و برو.

اب اناناس هم خوبه خیلیا وسط دردا میخوردن زود زایمان کردن.

من که هزارتا چیز اماده کردم شوهرم میگه مگه اردو میری یا میخای زایمان کنی؟؟؟😂😂😂😅😅😅

2706