2737
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226271 بازدید | 31180 پست
بهار  ب من ك ب اسم چوب روس و وارداتي ترك داد  نميدونم ديگه ظاهرا ك همونجوري مياد حالا تا ...

اپادانا دیدم مدلی که میخواستم نداشت

چند خریدی عزیزم

عکسش داری؟ 

من از ساحل چوب سرویسشو خریدم

ولی حیف تخت کنار مادر‌تولید نمیکنه

همون تزک تو بازار نیست راستش

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
اهان نه 😄 اينا ك گفت وارداتيه ترك  مارك ايراني اونجوري شركتي نداره

داره عزیزم

ترکشم الان هست ولی خیلی کمه ۲۵۰۰ به بالاست

من میخوام امت سفیدش نیست

فقط یجا داره که اونم قهوه ایی

مبارک باشه عزیزم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها نی نی من سه روزه خیلی کم تکون خورده برا شما هم پیش اومده تو این سن بارداری؟ ۲۷ هفته م وا ...

یه چیز شیرین بخور به پهلوی چپ یا به پشت بخواب اگه سه تا حرکت حتی ریز هم داشت مهم نیست.مشاور بهداشت میگه بالای ۲۸ هفته کامل تکونها مهم میشه

به به رسیدیم به قسمت خریدهای نی نی.

لباسای نی نی ما آمادست با اینکه بچه دومم هست اما مامانم کامل براش خرید کرده از بچه ی اولم هیچی نگه نداشتم حتی کالسکه .صندلی ماشین و کالسکه رو سفارش دادم برام پست کنن.بقیه خریدا رو هم من آخر خرداد میرم چون اصلا نمیتونم کلی وسیله نی نی بیبینم کنارم و صبر کنم چیدن وسایل هم کار یه نصف روز هست.چون کمد دیواری بزرگ زدم برا لباساش جا دارم و کمد نمیخوام.تخت هم تصمیم گرفتم فعلا نگیرم اینجا یکی از مادرا حرف خوبی زد که تا به بچه شیر بدی بخوای بزاری تو تخت یا گهوارش بیدار میشه یادم اومد دخترم هم تا چند وقت کنار خودم میخوابوندم البته از گهواره هم خیلی استفاده کردم اما دیدم الان چون دو تا مامان تو خونه هستیم(دخترم مامان دومش هست)پس نیاز نیست که مثل اون زمان همه قسمتهای خونه ببرمش و کنارم باشه.

2731
یه چیز شیرین بخور به پهلوی چپ یا به پشت بخواب اگه سه تا حرکت حتی ریز هم داشت مهم نیست.مشاور بهداشت م ...

آره اونجوری حرکت رو داره ولی میگم نسبت به قبل کم شده من از هفته ۲۰ تا حالا مدام حس میکردم خیلی هم شدید و زیاد واسه همین نگران شدم الان بهتر شده از صبح 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
به به رسیدیم به قسمت خریدهای نی نی. لباسای نی نی ما آمادست با اینکه بچه دومم هست اما مامانم کامل بر ...

ای جونم مگه دخترت چن سالشه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2738
نزدیک دوازده سالشه

چه خوب خدا حفظش کنه من انقد دوست داشتم یه دختر انقدی داشتم البته خودم ۲۳ سالمه 

چن بار به سرم زده به همسایمون بگم دخترتو بفرس بیاد کمک من بعد بچه دار شدنم 

دخترش کلاس پنجمه😂😂😂

چه خوب خدا حفظش کنه من انقد دوست داشتم یه دختر انقدی داشتم البته خودم ۲۳ سالمه  چن بار به سرم ...

اینکه دختر بزرگ داشته باشی خوبه منم بیست و چهار سالم بود دخترم به دنیا اومد الان برا دومی سنم بالا رفته اما خاطرم جمع هست دخترم کنارمون هست و کمکمون میکنه.

اما بهت پیشنهاد نمیدم از دختر همسایت کمک بگیری چون توانایی نوجوونا محدود و متفاوت هست و فقط مامانا میدونن بچشون از پس چه کاری برمیاد ممکنه به ظاهر بزرگ نشون بدن اما تو دوره ی تکمیل بلوغ هستن و نمیشه با اطمینان هر کاری رو بهشون سپرد.

اپادانا دیدم مدلی که میخواستم نداشت چند خریدی عزیزم عکسش داری؟  من از ساحل چوب سرویسشو خریدم ...

اره ديگه همون حكايت شامپوهاس ماستلا 

يا اين سرويس خوابا 

ب اسم اصل و جنس خوب ميدن ديگه خدا عالمه 

عكسشو ندارم يدونه قبلا فرستادم شبيه همونه ديگه

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️

به نظر من الان مدتهاست جنس اصل تو ایران نیست مگه تک چون کلا هزینه ی حمل و نقل و واردات جنس خارجی زیاده.خواهرم خارج از ایران زندگی میکنه یه ست لباس بچه برام خریده امروز عکس فرستاده بود برچسب قیمتش رو دیدم نزدیک به ۱۵۰ دلار بود میشه دومیلیون و دویست و پنجاه تومن حالا اینجا تو بهار میگه این اصل برند هست پونصد تومن

2706