2733
2734
عنوان

آلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 483728 بازدید | 6288 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان...................................
می تونم بپرسم از شما کسی هست که با ویزای دانشجویی همسرش به المان امده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون درخواست پیوست به خانواده کردم و همسرم انجا ویزای دانشجویی داره ولی هنوز با اینکه بیشتر از 2ماه گذشته جواب نیامده..........می خواستم بدونم کسی با ین طریق ویزا گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم راهنمایی کنید
2731
سلام فاطیما
من پازسال اومدم آلمان با ویزای پیوستن به خانواده
همسرم اینجا دانشجوست
برای من 2 ماه طول کشید تا ویزام اومد
همسرتون میتونن برن اداره اقامت شهری که هستن و با مسئول پروندتون صحبت کنن که اگه مدرکی لازم دارن مثل قرارداد خونه رو بهشون بدن تا زودتر کارتون انجام بشه
برای چه شهری اقدام کردید؟
Lilypie First Birthday tickers
سلام
نیلوفر جون من اطلاعى ندارم..

ساحل جون قدم نو رسیده مبارک باشه عزیزم، امیدوارام 1000 سال کنار هم سالم و شاد و خوشبخت باشین.... خیلى ذوق کردم که فهمیدم بسلامتى زایمان کردى.... مبارکه.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
سلام بچه ها چطورین خوبین
چقدر خلوت اینجا
کریسمس بهتون خوش بگذرهsmiley faces امسال حسابی تعطیلی خورده ....

چه خبره اینجا چرا اینقدر تبلیغات بازی شده من نمیدونم چرا اینجوری هستیم.....همش به فکرsmiley faces

شــــب یـــــلــــــدا پیشاپیش مبـــــارکsmiley faces
ممنونم نیلوفر جون جواب دادی........همسر من شهر برلین است ولی جای عجیب این است که او سوال کرده و بهش گفتن که مدارک نیاز نیست!!! اینجا هم سفارت مدارک از من نگرفت و گفتند که در المان باید چک بشه...حالا نمی دونم مشکل کار ما کجا است که تا حالا نه از انجا خبر امده و نه حتی مدارک خواستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا به شوهرم گفتند که نباید او خودش مراجعه کنه!!!!!!!!! حالا اینجا سفارت به من گفته که باید او خودش از المان پیگیری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! من گیج شدم!!!!!!!!!!!!!!!!
فاطیما جان نمی دونم شاید قانونشون عوض شده!!!
از همسر من هم مدرکی نخواسته بودن به جز قرارداد خونه که با خودش برده بود، اگه هم نمی برد اونا خودشون بررسی می کردن فقط زمان بیشتری می گرفت. البته اینجا قانونا یکسان نیست و ایالت به ایالت فرق می کنه
سفارت آلمان از من همون مدارکی که تو سایتش نوشته بود رو خواست مثل سند ازدواج و مدرک زبان
منم 2 ماه طول کشید ویزام،همسرم که رفته بود اداره اقامت گفته بودن مونیخ و برلین ویزاشون خیلی بیشتر زمان می بره چون مهاجر زیاد دارن و پرونده های پیوست به خانواده اولویتی ندارن! برای همین نگران نباش، مطمئنن که ویزا میدن حالا ممکنه کمی دیر بشه
Lilypie First Birthday tickers
ممنونم نیلوفر جون..... همسرم که می گه اینجا فایده نداره سر زدن به اداره اتباع وجواب نمی دن؟!!!!!!!!! از ما که تا به حال هیچچچچچچ مدرکی نگرفتن منظورم حساب بانکی و اجاره خانه است حالا نمی دونم از روی چی م یخوان بررسی کن؟؟؟؟؟؟؟به نظر تو یعنی هنوز نوبت به بررسی مدرک ما نرسیده؟ یعنی وقتی نوبت به مدرک ما شد ان وقت اعلام می کنن که باید مدارک ارائه بدهیم؟؟؟؟؟ نمی دونم سیستم بررسی مدارک چه جوری است؟؟؟؟؟؟؟؟ الان برای ما 9هفته است که طول کشیده!!!!
البته این دفعه دوم است که ما اقدام کردیم...دفعه قبلی گفتن چون اقامت همسرم 1ساله است به ما ویزای پیوست به خانواده نمی دن حالا برای 3سال تمدید کرده .ولی بازم این دفعه نمی دونم به چی می خوان گیر بدن؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه .....می دونی برای 3 نفر خانه چند متری باید اجاره کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم ممنون می شم جواب بدی ..... اخه سفارت که هر چی سوال می کنم جواب نمی ده و نمی دونه!!!!!