2733
2739
عنوان

آلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 483660 بازدید | 6288 پست
سلام فاطمه جون ورودتو به این تاپیک خوش آمد میگم عزیزم ما معمولا شبا آن هستیم اگه تونستی طرفای 9 بیای میتونیم با هم حرف بزنیم البته اگه دوست داشتی میتونی آیدی خودت رو بذاری ما ادت کنیم اونطوری راحتتر متوجه میشیم که هستی میتونیم با هم بچتیم چون ما با بچه ها بیشتر تو مسنجر هستیم اینجا زیاد کسی نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام ماهی جون
چه جالب من هم دو سه هفته دیگه میخوام برم ایران ملینا هم سه سالشه فکر نکنم دیگه اذیت کنن البته من شوهرم هم هست کمکم میکنه نمیدونم منظورت تو هواپیما هست یا کلا تو ایران اگه منظورت هواپیما هست من میخوام اون روز که پرواز داریم ملینا رو صبح زود بیدار کنم که خسته بشه بخوابه تو هواپیما
پسرت کیندرگارتن میره؟من فکر میکنم فقط از اون نظر برای ملینا بد باشه چون تازه داره میره عادت کرده بعد یه مدت نباید بره
salam samane jan halet cheture are vaghean jalebe are azizam man manzuram tuie havapeima hast albate raftane man tanha hastam age shuharam bud kheili rahat budam chun tanha hastam sakhte are doroste bayad man ham mani ra yek kam zudtar bidar konam ta tuye havapeima bekhabe na azizam maani kinder garten nemire az in nazar moshkeli nadaram cheghadr mimuni samane jan v aaz koja parvaz dari
2740
سلام ماهی جون
آره اگه شوهرت نباشه یه کم سخته البته خوبیش اینه که بالای دو سال دیگه صندلی میدن بهشون تو هواپیما از این نظر راحته من سال قبل ملینا صندلی نداشت رویه صندلی تمام مدت رو پای من بود پدرم در اومد دیگه تا رسیدم اونم نه صندلی وسط صندلی کنار پنجره
من احتمال زیاد 6 هفته میمونم و از کلن میریم راستی گفتی شما کدوم شهر هستین؟شما بلیط گرفتین؟ما که هنوز اصلا بلیط هم نگرفتیم البته الان مشکلی نیست پروازا همه جا دارن فکر کنم
سلام دوستانی که آلمان زندگی میکنید.اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم.
من یکی از دوستانم رو گم کردم.یعنی شماره تلفنشو.حالا میخوام بدونم جایی هست که بشه از رو اسم و فامیل تلفشو پیدا کنم؟
در ضمن دوستم هایدلبرگ زندگی میکنه.
ممنون.
سلااااااااااااااااااااام.

دوستان گلم و مامانی مهربون انشالله همتون به راحتی به مرحله زایمان برسید و نی نی بیاد توی بغلتون

البته من خودم نی نی ندارم ولی چون می دونم با حالی که بیشتر شما دارید جستجو مطالب در اینترنت براتون سخته.

من در وبلاگم هر هفته مطالب جدید در مورد سلامت بارداری می زارم. همه را یک جا می تونید بخونید.

چون تازگی ها به سختی وارد سایت می شم ویا ارور می ده. التماس دعا برای نی نی دار شدن من.

نظر یادتون نره. وبلاگ مجله سلامت بارداریhttp://asemaneh59.blogfa.com/
Salam be hame dostane irani ke dar alaman zendegi mikonand .man ham dar alman zendegi mikonam va alan dar hafte 37 hamelgie hastam .daram roz shomari mikonam ke babyim be in donja bjad.khosh hal misham age hame ba ham kontakt dashte bashim. be omid salamti hamaton va ninihaton. shab khosh
آن کس که مرا روح و روان بود، پدر بود
آن کس که مرا راحت جان بود، پدر بود

افسوس که رفت از سرم، آن سایه رحمت
آن کس که برایم نگران بود، پدر بود
.
سلام دریا جون خوش آمدی به اینجا من هم از آشناییت خوشحال میشم امیدوارم نی نی خوشگلت به سلامتی به دنیا بیاد
مهدیه جان اینجا دفتر تلفن هست برای هر شهری که اگر هر کس خودش مایل باشه شمارش تو اونجا ثبت میشه و میشه شمارشو پیدا کرد
salam mamnhaie moghime alman .soali azeton dashtam. mikhastam bedonam az key mishe fahmid ke darde zajeman shoroe shode va zamane zajeman nazdike .man dar hafte38hamelegi hastam 2-3roze ke je chand lahze dardi to rahemam mjad vali zod ghat mishe mesle darde perjodi.vali hich etefaghi nemijofte.va tamom mishe .age kasi tajrobe zajeman dare be man komak kone.dar zemn man zajemanam tabie. mamnon misham agerahnemaim konid.mer3000000
آن کس که مرا روح و روان بود، پدر بود
آن کس که مرا راحت جان بود، پدر بود

افسوس که رفت از سرم، آن سایه رحمت
آن کس که برایم نگران بود، پدر بود
.
2706