2737
2739

میگه واسه بله برون خرید نمیکنم ، چون نمیدونم باید چیکار کنم چی بخرم و این چیزا و خیلی هم وقت گیره که هی پارچه و فلان چیزا رو بگیرم بچینم تو جعبه و این کارا ، ولی لباسای مراسم و این چیزایی که باید  اون روز بپوشمو میخره

خواهر مادر نداره که کمکش کنن و راهنماییش کنن که چیکار کنه 

حالا میگه من بجای اینها برات سرویس میگیرم به سلیقه خودم ،

من خوندم پیامشو ولی جواب ندادم ، چی بگم بهش ؟ دلم خواست بگم وظیفته طلا بیاری این که کار شاخی نیست ولی هیچی نگفتم ، حالا چی بگم بهش ؟ تشکر کنم یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب بگو خریدارو باهم میکنیم من میگم.چیا باید بخری...ولی این.چیزها هم تشریفات به خدا نخری.هم میشه همون لباس وطلا خوبه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ایشون  همون آقایی نیستن ک بردن تون طلافروشی دوست شون ک طلای سنگین انتخاب کنید و ...... ؟! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

پارچه میخوای چیکار طلا بگیر

هیچ وقت در بند رسم و رسومات نباشید که فقط اذیت میشید هرکاری که دوست دارید انجام بدید حال کنید

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏