2752
2739
عنوان

حاملگی با جدول چینی

103 بازدید | 11 پست

من باردارم تو جدول تعیین جنسیت چینی دیدم دختر بود بچم بنظرتون درسته ؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
بچه
4
80%
بچه
1
20%
💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

😂🤣وای حواسم نبود برا نظر سنجیه نوشتم بچه بچه ،😅😂🤣

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه من وخواهرام که درست بوددیگه نمیدونم

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
نه این تقویم برای بعضیا شانسی درست درمیاد الکی

جدی خداکنه راست باشه من که خیلی دعا میکنم سالم باشه دختر باشه اخه یه گل پسر دارم 

جدی خداکنه راست باشه من که خیلی دعا میکنم سالم باشه دختر باشه اخه یه گل پسر دارم 

برای من دختر دراومد ولی پسر دارم 

بگو هرجی باشه سلامت باش دختروپسر فرقی نمیکنه خدا هرچی صلاح بدون همون

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
واسه من وخواهرام که درست بوددیگه نمیدونم

خدانکنه برا منم درست باشه

من درست نیومد برام 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

بچه ها براغسل زیر اب سرد رفتم بنظرتون ربطی به جنسیت داره ؟