2737
2739
عنوان

دعا کنید برام....کرونا مثبتم و بستریم...😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 47 پست
عزیزدلم ...انشالله خدا به حق زینب کبری هرچه زودتر شفاتون بده...فقط نترس...قوی باش..

از بچه هام میترسم...هم از اونی که تو شکممه...هم از دختر گل و نازم که تو خونه مونده...الهی فداش بشم..با ذوق و شوق داشت روزه میگرفت 😭😭😭😭

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به حق صاحب الزمان انشالله سلامتیتو بدست میاری کاملا مث قبل.نگران نباش اصن. صلوات هم فرستادم برات .ال ...

ممنونم عزیز دل...بد نیستم خداروشکر....اما خیلی خیلی خیلی درد قفسه دارم...اصلا تو عمرم چنین دردی رو تجربه نکرده بودم....😭😭نفسم تنگ تر از دیروزه اما فعلا نیاز به اکسیژن ندارم...توکل بر خدا😭😭

2731

انشالله زودتر حالت بهتر میشه ،نگران دخترت هم نباش احتمالا مبتلا شده و خودش درمان شده چون تو بچه ها مثل یه سرماخوردگیه خفیفه و انشالله که بدنش مقاوم شده و دیگه مبتلا نمیشه 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
انشالله زودتر حالت بهتر میشه ،نگران دخترت هم نباش احتمالا مبتلا شده و خودش درمان شده چون تو بچه ها م ...

قربونتون برم من...توکل بر خدا😔

2740
از بچه هام میترسم...هم از اونی که تو شکممه...هم از دختر گل و نازم که تو خونه مونده...الهی فداش بشم.. ...

عزیزدلم .پس مادرخوبی هستی که همچین گل دختریو تربیت کردی. توکل کن به خدای مهربون...انشالله به حق همین روزه خدا کمکتون میکنه

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
عزیزدلم .پس مادرخوبی هستی که همچین گل دختریو تربیت کردی. توکل کن به خدای مهربون...انشالله به حق همین ...

فداتون بشم من....لطف داری شما...برام خیلی دعا کنید 😭😭😭

درمورد دخترت هم نگران نباش.انشالله که چیز خاصی نیس.کرونا هم باشه که انشالله سرماخوردگی ساده س؛ کرونا برا سنهای کم خطری نداره.درواقع اصن بچه ها نمیگیرن جز خیلی خیلی کم.بگیرن هم خوب میشن همه

درمورد دخترت هم نگران نباش.انشالله که چیز خاصی نیس.کرونا هم باشه که انشالله سرماخوردگی ساده س؛ کرونا ...

توکل بر خدا....به خدا ذره ای برای خودم ناراحت نیستم...نگران بچه هامم فقط 😭😭😭😭😭

انشالله زودتر حالت بهتر میشه ،نگران دخترت هم نباش احتمالا مبتلا شده و خودش درمان شده چون تو بچه ها م ...

ان شاالله که همینجور بوده باشه عزیزم😭😭😭

توکل بر خدا

عزیزم خودتو ناراحت نکن ایشالا‌که هرچه زودتر خوب بشی لطفا اگه میشه علائمتو بگو منم ابریزش بینی و چشم دارم نزدیک۲۴ساعته.هراز گاهی عطسه ام میکنم ممکنه کرونا باشه؟خودم فک کردم شاید الرژیه بارداری باشه یا سرماخورده باشم😱

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood

عزیزم نگران نباش ان شاءالله که به سلامت این روزها رو پشت سر میزاری. خداوند ارحم الراحمینه. دعا کردم برای سلامتی خودت و کوچولوت. اما برا اینکه از نگرانی هات کم بشه میتونی از اپلیکیشن دکتر ساینا مشاوره بگیری. دکتر کرونا هم داره یه دکتر داره به اسم سهیل فامیلشو نمیدونم. ولی چند تا از آشناهامون ازش مشاوره گرفتن راضی بودن. دکتر ساینا هم مشاوره متنی داره هم تلفنی. خیلی هم به صرفه است چون میتونی از خونه آنلاین با پزشک مشاوره بگیری.