2726

من کرونا مثبت شدم و الان بستریم

برا خودم و نی نیم و دخترم که توی خونه ست،دعا کنید😭😭😭😭😭😭😭

از مامان بابام گرفتم....من هیچ جا جز دکتر و سونو نرفته بودم

متاسفانه بابام تقریبا دو هفته پیش رفت تهران خونه عمه م...نگو شوهر عمه م ناقل بوده...از اون گرفته و منم که خونه بابا بودم وقتی از تهران برگشت

خلاصه شد آنچه نباید میشد

شوهر عمه م هم بستریه

مامان بابام گرفتن و خفیف بود خداروشکر برای اونا...‌ریه هاشون درگیر نشده بود....

اما من متاسفانه چندین روز بود که سوزش قفسه سینه داشتم و گزاشتم به حساب معده م😔😔😔

نگو ریه هام درگیر شدن😭😭😭

علامت خاصی جز گلودرد و التهاب گلوی مختصر و سوزش قفسه نداشتم.

البته گاهی نفس کم میاوردم که میزاشتم به حساب بارداری...

برای سلامتی خودم و خانوادم ۳ تا صلوات لطف می کنید بفرستید؟؟!!😭😭😭

خیلی میترسم....

شوهرم با دخترم موندن خونه....

دخترم که ۹ سالشه، ۳ روز بود عطسه میکرد و یه روز هم آبریزش بینی و چشم داشت اما از دیروز علائمش تموم شدن....نمیدونم گرفت و تموم شد یا نه ربطی نداشته به کرونا...

اما الان که با همسرم حرف میزدم اونم علائمش شروع شده...خیلی نگران دخترمم....

نکنه از باباش بگیره....شوهرم بیخیال و سهل انگاره...

دارم دق میکنم....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

اسی برات دعا میکنم.

دوستان تورو خدا مواظب خودتون باشید

رفت و امد غیر ضروری نکنید

ماسک و دستکش و شیلد استفاده کنید

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشاءالله خیلی زود تاپیک سلامتیتو بزنی عزیزم

ابریزش جز نشونه هاش نیست کاش دخترتو بفرستید پیش کسی ک درگیر نیس

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

عزیزم ان شاءالله به زودی خوب بشی و نگران دخترت هم نباش و صدقه و صلوات و توکل بر خدا کن 🙏🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

عزیزدلم ...انشالله خدا به حق زینب کبری هرچه زودتر شفاتون بده...فقط نترس...قوی باش..

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
انشاءالله خیلی زود تاپیک سلامتیتو بزنی عزیزم ابریزش جز نشونه هاش نیست کاش دخترتو بفرستید پیش کسی ک ...

عزیزم ممکنه دخترشون ناقل باشه و بقیه رو الوده کنه😔

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
انشاءالله خیلی زود تاپیک سلامتیتو بزنی عزیزم ابریزش جز نشونه هاش نیست کاش دخترتو بفرستید پیش کسی ک ...

خودمم آبریزش داشتم و دارم عزیزم....اصلا عجیب غریبه علائمش....تو همه یکی نیست....

من هیچکسی رو ندارم عزیز...فقط مامان بابامن که اونام مبتلان...زنداداشامم کارمندن...

در ضمن دکتر میگه الان دخترت ممکنه شدیدا ناقل بی علامت باشه...هیچ جا نباید بره

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

عزیزم ناراحت شدم 

غصه نخوراصلا 

فلله خیرحافظا وهو ارحم الراحمین 

بخواست خدا زود مرخص میشی وخانوادت هم سالم وسلامت اند. کدوم شهری؟

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2706