2737
2739
عنوان

شکمم داره میاد. جلو

1554 بازدید | 73 پست

سلام امروز صبح زود سوال پرسیدم همه خواب بودن دوباره میپرسم شاید کسی تجربه داشته باشه

من یه دو سه ماهی میشه ک شکمم بیخود داره میاد. جلو

حامله نیستم

لاغرم

ولی شکمم مثل حامله های پنج ماهس

قبلا شکمم تخته تخت بود الان بیخود داره بزرگ میشه و سفت هم هس مثل کسی ک حاملس

بنظرتون بخاطر چیه؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

برنج زیاد میخوری 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا داری چاق میشی یا برو سونو

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2740

نان و برنج زیاد

اب وسط غذا تا نیم ساعت بعدش

سردی بدن(گرمیجات بخور )

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
برنج زیاد میخوری 

ب نظرم تنبلی تخمدان هست نفس

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2706