2737
2739
عنوان

اعتیاد

174 بازدید | 13 پست

متوجه شدم شوهرم قایمکی با دوستاش مواد میکشن چیکارکنم خیلی ناراحتم...شوهرم اصلا هم چین ادمی نبود هرکی بشنوه عمرا باورش بشه

این جهان بی‌من مباش و آن جهان بی‌من مرو

اصلا به روش نیار . که خیلی خیلی بدتر میشه. میاره خونه مصرف می کنه و دوستاش هم میان پاتوق. بدبخت میشی. بزار ترس اینکه کسی نمیدونه براش بمونه. اینجوری خیلی بهتره.

تا این لو بره. شروع میکنه به علنی مصرف کردن و اون وقت بدبختیهای بزرگی در پیش داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا به روش نیار . که خیلی خیلی بدتر میشه. میاره خونه مصرف می کنه و دوستاش هم میان پاتوق. بدبخت میشی ...

میرن خونه دوستش میکشن

اصلا به روش نیار . که خیلی خیلی بدتر میشه. میاره خونه مصرف می کنه و دوستاش هم میان پاتوق. بدبخت میشی ...

شوهرم اصلا هم چین ادمی نبود قایمکی مصرف میکنه 

2740
شوهرم اصلا هم چین ادمی نبود قایمکی مصرف میکنه 

ببین قائمکی مصرف کنه بهتره. وقتی علنی بشه خیلی وحشتناک میشه. بیابد خونه بکشه. خونه یه بوی بدی میگیره. گل زندگی نابود میشه. به هرحال زندگی خودته. هر جور صلاح میدونی. خیلی ها رو دیدم دست شوهر رو گرفتن اوردن توی خونه مصرف کنه به خیال اینکه صرفه جویی بشه. مصیبتهایی رخ داده.

پنیر چیه..صنعتیه ؟؟؟

صنعتی یا سنتی چه فرقی داره. برای خانواده هیچ فرقی نداره. فقط برای مصرف کننده فرق داره که مصرف کردن صنعتی راحت تره. و زمان کمتری میبره. وگرنه عوارض اعتیاد اینکه خانمانسوز و خانه خراب کنه. 

ببین قائمکی مصرف کنه بهتره. وقتی علنی بشه خیلی وحشتناک میشه. بیابد خونه بکشه. خونه یه بوی بدی میگیره ...

آخه بیرونم بکشن ممکنه با دوستاشون چیزایه دیگه رو هم امتحان کنن...تو خونه باشه از این لحاظ بهتره که فقط سنتی میمونه و احتمال ترکش بیشتره....

خدا جونم میدونم مثل همیشه هوامو داری...
آخه بیرونم بکشن ممکنه با دوستاشون چیزایه دیگه رو هم امتحان کنن...تو خونه باشه از این لحاظ بهتره که ف ...

این هم خیال واهیه. بخواد امتحان کنه خونه خیلی چیزهای بیشتر امتحان میکنه. بعد هم سنتی و صنعتی توی ترک فرقی نداره تریاک هروئین شیره شیشه کراک و ..... توی کل دنیا آمار ترکش فقط و فقط پنج درصده و این از نظر آماری یعنی صفر.

معتادها ترک نمی کنن به جایی می رسن که با مواد نئشه نمیشن یه مدت میزارن کنارن تا دوباره بهشون فاز بده. این یه مدت میتونه یه هفته باشه می تونه 20 ماه باشه اما دوباره شروع می کنن و وقتی شروع کنن هزار برابر بدتر میشن.