2733
2739

سلام دوستان

۷ تومن پس انداز دارم...فعلا لازمش ندارم...طلا دوست ندارم چون زورم میاد کلی بابت اجرت ساخت و مالیات پول بدم...تصمیم دارم سکه بخرم...ولی نمیدونم تمام بخرم یا ربع یا نیم؟

از طلا فروشیا بخرم؟

موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم؟

هر چی میدونین دریغ نکنین لطفا....

ضمنا بورس سررشته ندارم پس پیشنهاد بورس ندین...ممنون

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.

صرافی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از طلا فروشیا بخرم مشکلی پیش میاد؟

اگه یدونه اس ک از همون طلا فروشی بخر

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731

خب مبگن نیم به صرفه تر از ربع 

و کامل به صرفه تر از نیم 

یه نیم یعنی دوتا ربع پس یعنی قیمت نیم باید دوبرابر ریع باشه اما اینطور نیست

ولی اگه قصدت اینه هر وقت لازم داشتی بفروشی 

باید چندتا ریع یا چند تا نیم بگیری 

که موقع فروش مثلا یکی بفروشی و بقیه یرات بمونه

من همیشه سکه پسنداز میکنم

عزیزم سکه رو همیشه از پاساژ معروف طلافروشی شهرمون، که توی اون پاساژ، چند مغازه سکه فروشی هست من میخرم

سکه تمام بهترین گزینه هست

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید سال ۸۶

ب دور طلقش دقت کن ساب ۸۶ باشه و بانکی ۱ دونه ۱ و ۱  گرمی فک کنم بتونی بخری

از کجا بفهمم سکه بانکیه؟؟؟لطفا بهم نخندین ولی سکه بانکی رو باید از بانک بخرم؟

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.
2740