2733
2734

سلام.‌ مامان های عزیزی که دوقلو دارین میخوایم ببینیم تفاوت کسانی که با مصرف دارو دوقلودار شدن و کسانی که کاملا اتفاقی و یا صرفا بخاطر ژنشون دوقلو دار شدن در جنسیت دوقلوهاشون چیه. لطفا بگین که قبل از بارداری داروی کمک باروری استفاده کردین یا نه؟ و جنسیت دوقلوهای نازنینتون رو هم بفرمایین... مرسی که با حوصله جواب میدین. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

ما کلا ارثی تو خانواده دوقلو سه قلو داریم و خواهرم که چهااار قلو بارداره 

جنسیت نی نی های منم دختر و پسر

طاها و تارا و تیارای عزیزم بی شک شما قشنگ ترین و بهترین نعمت خدا برای من هستید 😍🥰انقدر دوستتون دارم که قابل وصف کردن نیست امیدوارم این حس قشنگ پایدار باشه گل های زندگی من💖💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاکید میکنم یه کمر باریک منو لایک کنه فقط یه نفر

😂😂

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2731
تاکید میکنم یه کمر باریک منو لایک کنه فقط یه نفر

چشم چشم لایک کردم😎

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
ما کلا ارثی تو خانواده دوقلو سه قلو داریم و خواهرم که چهااار قلو بارداره  جنسیت نی نی های منم ...

🤩 چه جالب. به دنیا اومدن نی نی هات؟ یا تو راهن؟ 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
ما کلا ارثی تو خانواده دوقلو سه قلو داریم و خواهرم که چهااار قلو بارداره  جنسیت نی نی های منم ...

سخته بارداری دوقلو؟

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2740

منم دوقلوهام همسانن دختر

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
سخته بارداری دوقلو؟

اره نسبت به یه بچه سخت تره اما خوب خیلی شیرینه 😍😍

طاها و تارا و تیارای عزیزم بی شک شما قشنگ ترین و بهترین نعمت خدا برای من هستید 😍🥰انقدر دوستتون دارم که قابل وصف کردن نیست امیدوارم این حس قشنگ پایدار باشه گل های زندگی من💖💝
اره نسبت به یه بچه سخت تره اما خوب خیلی شیرینه 😍😍

خیلی دوست دارم دوقلو ، خدا نگه داره برات

2706