2737
2734

من‌حارجیشو قبلا میزدم

دکتر ننوشت خودم تزاد میخریدم

سه دوره هست هر دوره ۶هفته هر هفته یدونه بیوتین یدونه ب پانوکس خارجی

فیمت ندارم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

دکتر پوست و مو 

مگه واسه موهات نمیخای بزنی؟

من چند سال پیش واسه موهام میزدم فک کنم هر ۱۰ روز یه بار.... داشت تاثیر میزاشت ولی گرون بود ادامه ندادم

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر پوست و مو  مگه واسه موهات نمیخای بزنی؟ من چند سال پیش واسه موهام میزدم فک کنم هر ۱۰ روز ...

نه والا موهام خوبه یه کم ریزش دارم که اونم واسه شیردهیم هست،واسه پوست میشه استفاده کرد؟من روی پوستم بیشتر از موهام حساسم

2728
نه والا موهام خوبه یه کم ریزش دارم که اونم واسه شیردهیم هست،واسه پوست میشه استفاده کرد؟من روی پوستم ...

نمیدونم واسه پوست ...

مگه من چقدر باید آرزوهام کشته شن 😔🤕هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ی زخم نمیخراشیم ، ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم✌😂 من از نزدیک بودن های دور میترسم... وقتیفاصلهنباشهسختمیفهمی :/ اندکی صبر سحر نزدیک است ...  
2740