2733
2734

هفته پیش نامه شورای حل اختلاف اومده برای همسرم مام شکه شدیم که این اصلا چیه امروز همسرم رفته دیده یه پسر معتاد لات شماره ماشین مارو داده گفته صاحب این ماشین منو کتک زده فرار کرده اونم کی همسر من که کارمنده صب ۷ میره ۷ شب میاد ادم باشخصیت که هرگز اهل دوستی و رفیق اینا نیست کلا پدر و برادراشم خیلی مردای آروم و مودبی هستن حالا رفته اونجا طرف اصلا همسر منو نشناخته همسرم میگه به کارمند اونجا گفتم بنویس بره دادگاه من تو عمرم این ادمو ندیدم و به اون پسره گفته اگه نتونی ثابت کنی از خودت و شاهدات شکایت میکنم میگه اونم اصلا دهنشو باز نکرد یک کلمه حرف نزد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ریئس کلانتری همونجا که شوهرتو نشناخت باید میزد پس کله اش

کلانتری اصلا نرفتن که پسره شکایت کرده پرونده رفته شورای حل اختلاف اگه اوجا حل نشه بره دادگاه همسرمم میگه این معتاد ها کارشون اینه که تیغ بزنن شماره پلاکو همینجوری حدسی داده

2731
اره برن دادگاه  ولی نگید ک همسرت کارمنده  بزار اونا اول شاهد بیارن و بگن فلان ساعت بوده& ...

ممنون عزیزم  که جواب دادین حتما این نکته که گفتین میگم به همسرم. برات دعا میکنم 🌹

من خیلی حساسم از صب دارم گریه میکنم میگم چرا ما . ما که با هیچ موجودی کاری نداریم😢