2737
2734

دوماهه وقت گرفتم..ی دکتر خیلی خوبه تو شهرمون..زیاد اضافه ندارم..بعدزایمان شکم پهلو دراوردم ولی زیاد نیست..روی لباس اصلا به چشم نمیاد..منم ازاندام استخوونی خوشم میاد..کسی هست از دکتر تغذیه نتیجه خوب دیده باشه؟؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
روزی یک ساعت تا یک ماه تردمیل برو ۱۰ کیلو کم میکنی 

تردمیل ندارم توخونه..باشگاه میرفتم که الان تعطیله فعلا..غدام کمه متاسفانه شیرینی میخورم..نقل حلوا شکلات

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگ وضع مالی ت خوب بیا کتو بگیر،،، دوماهه شکم و پهلوت اب،، خیلی عذر میخوام من بدنم نمیتونستمدببینم از ...

اخه میگن اگه بعدا ول کنی بدترمیشی..نمیشه که آدم تااخرعمر این رژیمو بگیره..وگرنه شنیدم عالیه

بیا ب منم بگو چی گفت قدو وزنمون یکیه😂

چشم عزیزم..برنامه رو میفرستم برات😘

2740
رژيم تنها برا لاغر شدن موضعي كافي نيست من فك كنم حلقه خوبه واسه شكم پهلو

نمیتونم حلقه بزنم اصلا..خریدم ولی نمیتونم بلد نیستم😞

نمیتونم حلقه بزنم اصلا..خریدم ولی نمیتونم بلد نیستم😞

منم بلد نبودم

ي هفته تمرين كني يادميگيري

بايد از اين سنگينا بگيري ك خوب بمونه

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
جدی؟؟؟مرسی واقعا😘😘😘😘

اره عزیزم..جدیه جدی..رژیمه دیگه..امروز ساعت ۵میرم..فکرکنم دو روز طول بکشه رژیمو تنطیم کنه بده..اگه خواستی تو خصوصی شمارتو بده برات بفرستم همشهری

رژيم تنها برا لاغر شدن موضعي كافي نيست من فك كنم حلقه خوبه واسه شكم پهلو

حلقه برا کسایی ک زایمان کردن مخصوصا سزارین خیلی مضره من ی مدت رفتم واقعا مهره های کمرم داغون بود اصلا نمیتونستم راه برم

حلقه برا کسایی ک زایمان کردن مخصوصا سزارین خیلی مضره من ی مدت رفتم واقعا مهره های کمرم داغون بود اصل ...

جدي؟من عمم چن ساله ميزنه مشكلي نداره

حالا با دكترشون مشورت كنه ببينه اگه خوبه برنه

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706