2737
2739
عنوان

لطفا کمکم کنید

87 بازدید | 10 پست

سلام دوستان شبتون بخیر 

بچه ها در رابطه با یه موضوعی من کمک میخوام ازتون لطفا اگر کسی تو شرایط مشابه قرار گرفته بهم بگه من چیکار کنم جواب میده ممنون میشم

بچه ها ما یه خانواده ی ۵ نفره ایم و من فرزند اخر خانواده ام و ۲۱ سالمه 

بابای من از سال ۸۶ تا الان با یه خانمی در ارتباطه که از اون موقع تا حالا روابطشون رفته رفته صمیمی شده 

بعد من و خواهرم مطمئنیم که بین اینا یه چیزی بیش از رابطه ی منشی و رئیس بودنه 

الان اوضاع خیلی بهم ریخته 

من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم اینم بگم مامانم یکم زود جوش و عصبیه و زبونش خیلی تنده ولی از همیشه برای اینکه ماها وضعمون خوب باشه کار کرده و خیلی زحمت کشیده و این واقعا حقش نیست 

بچه ها لطفا اگر کسی فکری داره به من بگه ممنونم 

خب من بودم ادرس زنه رو پیدا میکردم تو محل ابرو براش نمیزاشتم تا بفهمه دور مرد زن دار نیاد

من اگه اینجا از مشکلاتم‌ میگم چون تو دنیای واقعی کسیو ندارم باهاش دردل کنم‌لطفا لطفا لطفا دلم‌رو نشکنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من بودم ادرس زنه رو پیدا میکردم تو محل ابرو براش نمیزاشتم تا بفهمه دور مرد زن دار نیاد

ببین خانوادش خیلی داغونن اونا یه خانواده ی ۷ نفرن که باباشون گذاشته رفته و مادرشون مونده و ۵ تا دختر 

مامانم قهر کرده چند بار نشسته حرف زده با بابام ولی بابام میگه دختره فقط کاراش رو انجام میده 

اینم بگم بابام تقریبا ۵۵ سالشه و دختره هم تقریبا ۳۴-۳۵

2731
برید سراغ خانومه و تهدیدش کنید که پاشو از زندگیتون بیرون بکشه و منشی جدید واسه پدرت بیارین رو کار

عمه بزرگم چندبار اینکار رو انجام داده ولی دختره خیلی گستاخه  و دست بردار نیست 

2740