2737
2739
عنوان

فکرم درگیر شد نکنه داره کاری میکنه

518 بازدید | 58 پست

دوست پسرم رفتن خونه مادربزرگش اینا الان بهم پیام داده که گوشیم باطری نداره من پیام دادم سند نشد ینی گوشیش خاموش شد میتونست بزن۶ به شارژ خالش یا پسرداییش نمیتونست؟نکنه جاییه از قصد گوشیشو خاموش کرده😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما وسط ی پارتیه بیخیال بابا 

برات دعا کردم(امضات) 

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 
2731
2738
خب دلشوره گرفتم😑

نگیر گلم این مردا کلا آدم بیخیالی هستن

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
خیلی خیلی ممنونم 

🌹

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند..........