2733
2739
عنوان

فکرم درگیر شد نکنه داره کاری میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 58 پست
رابطتت چقدر باشه؟؟ برا ازدواج هستین:؟؟؟ بنظر من فقط خودتو بزن ب بیخیالی اگه دروغ هم بهت گفته باشه م ...

این پیش دوستاشم زیاد نمیره تا جایی که میدونم ینی همچین ازادی عملی از سمت خانوادش نداره تا حالا چیز بدی ازش ندیدم ولی خب حس بدی دارم سابقه نداشته جای بدی بره ولی خب بازم ادمیه دیگه از کجا بدونم😑نمیدونم من زیادی حساسم یاداون بیخیال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قراره دایم چکش کنید؟ هر لحظه اش؟ اینطوری بهش جی پی اس ببندید راحت تره. هرچند کسی که بخواد دودر کنه نه با کنترل شما نه جی پی اس نه هیچ چیز دیگه ای نمیتونه جلوش رو بگیره.

توی این تاپیکهای خیانت هم کمتر برید، فقط دلشوره میندازه به جونتون.

آقا هستم 🍁 WLF
2742
۵۳ روز ینی زنگ نززززدد تو اموزشی؟😭😑

نه

ما اون موقع کات بودیم خداروشکر من ۵ ماه بعد سربازیش برگشتم ب رابطه

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
خب وقتی توی شهر خودتونه خونه نمیادد؟

میاد

مثلا سر پسته دیگ

پستش ک تموم شه میاد خونه

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2738
قراره دایم چکش کنید؟ هر لحظه اش؟ اینطوری بهش جی پی اس ببندید راحت تره. هرچند کسی که بخواد دودر کنه ن ...

نه خب ولی این حرکتش واقعا ناراحتم کرد ینی سریع گوشیش خاموش شد؟؟تازشم اینهمه شارژر نتونست بزنه به شارژ؟؟🙄🙄

اها پس کات بودین که زنگ نزد ترسیدم دخترررر

نه کلا نمیتونست

توی آموزشی با تلفن کارتی میتونن زنگ بزنن فقط یک بار در روز فک کنم 

اونم یه دقیقه

نه کلا نمیتونست توی آموزشی با تلفن کارتی میتونن زنگ بزنن فقط یک بار در روز فک کنم  اونم یه دق ...

میدونم گلی من به همون یه دقیقه هم راضیم😍ولی میدونی پسرا باید بخوان اگه ادم یچیو بخواد همچی حله😁

خدا جونم مرسی که هستی😍
2706