2737
2734
عنوان

کسی خودش یا اطرافیانش بیمارستان گاندی سرارین کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5799 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام، ببخش من اونروز نتونستم برم دکتر تا امروز در مورد بیمارستان گاندی سوال کردم، پرسیدم حقیقت داره که بیمارستانش در حد یه کلینیک هست، گفت بله،،، یه جای کوچیک، اتاقا کوچیک و دلگیر و اتاقای عملش هم کوچیک و هم اینکه اگه خدای نکرده اتفاقی بیفته، منه دکتر دست و پامو گم میکنم چون امکانات یه بیمارستان رو نداره،،، اسم دکتر من همونطور که قبلا هم گفتم مأموریان هست، که گفت توی بیمارستانای بهمن و نیکان و گاندی و محب کوثر میره و از همشون، فقط نیکان رو تایید کرد بیمارستان بهمن رو گفت خیلی شلوغ شده و رسیدگیشون دیگه مثل قبل نیست محب کوثر هم با اینکه ساختمون زیبا و اتاقای خوشگلی ساختن، اما پرسنلش تازه کار هستن و بی تجربه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
تجربه بد من از بیمارستان گاندی من 6 امرداد 95 اونحا به صورت اورژانس مراجعه کردم. یک روز زودتر از موعد. برخورد ماما ها کلا خوب نیست. یکبار دیگه هم دوهفته قبلش مراحعه داشتم و روی یکبار برخورد قضاوت نمیکنم. کادر بیهوشی به هیچ وجه به خواسته شما اهمیت نمیدن. تا اینجارو میگیم میشه تحمل کرد. اما بعد از زایمان اتاق یک نفره رو به زور دونفره کرده بودن. طوری که سیستم خنک کننده مستقیم و با فاصله دومتر روی تخت من بود و تخت کناریم که با پرده جدا شده بودیم از گرما کلافه بود. رسیدگی پرستارها صفر. مثلا از یکی خواستم تو شستشوی بچه کمک کنه با اکراه گفت من نمیکنم ولی اینبار باشه. هیچ هماهنگی بین پرستار ها ماماها وجود نداره. هربار که میومدن دارو یا تزریق انجام بدن از من میپرسیدن فلان دارو رو خوردی؟ یا تزریق فلان داشتی؟ خوب من از کجا باید بدونم که کدام پرستار کدام دارو به من داده؟؟؟؟!!! به شدت گیج و شلوغ و آشفته هستن. زمان ملاقات اتاق کناری ما که معلوم بود پول زیادی داده بود برای دربست داشتن یک اتاق بزرگ با گرفتن جشن و سروصدا و رفت و آمد بسیار موجب سلب آرامش بقبه بدد و هرچه هم تذکر دادیم فایده تداشت. پول کار خودشو کرده بود. شب اول تا صبح به علت ناهماهنگی هایی که گفتم حتی 5 دقیقه استراحت نداشتم. تا به بچه ام شیر میدادم و میخواستم آروم بشم یکی میومد گیج و بی مسئولیت روز ترخیص از ساعت 12 تا 7 بعدازظهر مارو معطل کردن که بچه مون باید یکبار دیگه هم ادرار کنه. در صورتیکه از زمان تولد تا 12 ظهر روز ترخیص هم ادرار و هم مدفوع اون هم چندبار انجام شده بود و فقط اگه اصرار ما برای صبر کردن نبود حتما بستری میکردن بی دلیل در کل اینجارو برای زایمان پیشنهاد نمیکنم کاملا برعکس اسمش اصلا هتل بیمارستان نیست بیمارستان دولتی ازینجا حتما خیلی بهتره
2740
نه نمیتونه بگه، چون خودمم پیش همون دکتر میرم، حالا یا گاندی میرم واسه زایمان یا نیکان،،، و اگه دروغ ...

شما کدوم بیمارستان رفتی گلم؟گاندی یا نیکان ؟جطور بود زایمانت؟هزینش چقدر شد؟برای همراه هزینه حدا میکیرن اتاق وی ای پی گانذی؟

شما کدوم بیمارستان رفتی گلم؟گاندی یا نیکان ؟جطور بود زایمانت؟هزینش چقدر شد؟برای همراه هزینه حدا میکی ...

عزيزم من نيكان رفتم، همه چيز عالي بود، هزينه اشم حدودا ٥٧٠٠ شد،،،، اتاقمم خصوصي نبود چون بايد از قبل رزرو ميكردم اما نميدونستم،،،البته اينا براي سال ٩٥ هست، الان مطمئنا هزينه ها بيشتر شده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ممنون ک جواب دادی گلم،میشه اسم دکترتون رو هم بگید ممنون 😘

خواهش ميكنم، بله دكتر مأموريان اصفهاني

نه هزينه جدا نميگيرن، قبلا دكترا يه هزينه جدا ميگرفتن اما چند سالي ميشه كه ديگه اينكارو نميكنن