2733
2734
عنوان

کسی خودش یا اطرافیانش بیمارستان گاندی سرارین کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5799 بازدید | 53 پست
شما دکترت کیه؟ امروز خودم باید برم دکتر، ازش در مورد دستمزد و ،،، توی بیمارستان گاندی میپرسم
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
بله، مادرشوهرم پیشش بود،،،، توی همه بیمارستانا واسه بچه لباس میدن،،، اما شمام ببر، که واسه ترخیص لباسایی که خودتون خریدید تنش کنید
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باشه میام توی همین تاپیک جوابشو مینویسم نی نی شمام ان شالله به سلامتی بدنیا میاد
آره دیگه، گفتم با تمام هزینه هاش این حدود شده خودش که خیلی راضی بود، مخصوصا از دکترش که توی اتاق عمل چقدر بالا سرش قران و آیت الکرسی خونده، دستاشو گرفته و کلی دلداریش داده
2738
عزیزم من تو گاندی کورتاز انجام دادم،اصلا درحد سزارین نیست، مثل کلینیک می مونه امکانات پزشکیش، دکتر من که تهرانی نژاد هست وکلا ناباوری اون بیمارستان دستش هست سزارین اونجا نمی کنه می بره آتیه.
من وقتی خواهرشوهرم زایمان کرد، مریض بودم نتونستم برم بیمارستان عیادتش،،،، از این نظر که دوستمون گفت، هیچ نظری نمیتونم بدم،، هر تعریفی هم که کردم از زبون خواهرشوهرم بود، که اونقدر سخت پسندن که هرجایی نمیرن
من در مقایسه با لاله واتیه که تجربه دارم، پرستاراش اصلا خوب نبودند،ضمنا اگه خوب بود چرا دو تا از دکترهایی که من می شناسم اونجا سزارین نمی کنند،البته عمل من خیلی ساده بود ودکتر م عالی ولی باور کن یک ماه درگیر داروی بیهوشی بودم که به من زده بودند،
روز دوم که اومد خونه و من رفتم دیدنش، اصلا انگار نه انگار که زایمان کرده بود،،، درداشم با شیاف کنترل میکرد ،شوهرش اینقدر حساس بود که کلی دکتر عوض کردن تا به این دکتر و بیمارستان رسیدن اگه نرفتی بیمارستانو ببینی، ضرر که نداره، یه سر برو و هم محیطشو ببین هم کادرشو