2737
2739

مو به مو یاد دادنی نیس باید خودت دانش و اطلاعاتت و ببری بالا تحلیل کنی

اگه بلد نیستی اصلا توصیه نمیکنم

که داند به جز ذات پروردگار* که فردا چه بازی کند روزگار..... به امید اقامه نماز جمعه در قدس😊

در این حد می‌دونم که اگه پس اندازی دارین انجام بدین ولی اگه ماشین یا طلا میخایید بفروشید نه اینکارونکنین.

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط پول مازاد که تایکسال بهش احتیاج نداری بیار

چرا پول طلا نه؟

وقتی میبینیم بورس بیشتر اضافه میشه تا خود طلا

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

تو کشوری که تحریمه امار بیکاری رکورد زده هیچ چشم انداز مثبت اقتصادی نیست 

روز به روز دارن بورس رو بالا میبرن تا نقدینکی طرف دلار و طلا نره ...منتظر ترکیدن بورس و نابود شدنش باشید ...همون طور که کلی بانک ورشکست شد و پول مردم را ندادن همون طور که پدیده ترکید و کسی پاسخکو نبود همون طور که ثامن الحجج پول مردم رو خورد و اب از اب تکون نخورد .....

2738
چرا پول طلا نه؟ وقتی میبینیم بورس بیشتر اضافه میشه تا خود طلا

بودس که همش سود نیست عزیزم.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
تو کشوری که تحریمه امار بیکاری رکورد زده هیچ چشم انداز مثبت اقتصادی نیست  روز به روز دارن ب ...

این حرفا نیست.

رهبرمون پشت بورس.

۶۰میلیون نفرم داخل بورس

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
تو کشوری که تحریمه امار بیکاری رکورد زده هیچ چشم انداز مثبت اقتصادی نیست  روز به روز دارن ب ...

وقتی اللن همه کشورها بورس اشون منفی داره میخوره و ورشکسته میشه چطوریه اینجا داره رو به افزایش و همه گیر شده

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

میترسم پدیده تکرار بشه ،،عزیزم تا حرفه ای نشدی ،فقط عرضه اولیه بخر ،،خیلی ها سود بردن اما دیگه الان داره غیر معقول میشه ،،و اینکه دولت داره کسری بودجه اش رو اینطوری جبران میکنه ،،شاید تا پایان این دولت خوب بود شاید بیشتر شاید کمتر ،،،

😊نظرات من براساس پست اول ،خوندن کامنتها از حوصلم خارج😅آخه نگران استارتر تاپیک بغلی ام😜ممنون میشم مطالبتون رو کامل و واضح همون پست اول بذارید😉
منظورتان درمورد اطلاعات در مورد بورس چجوری

تو اینترنت بگرد

برنامه های مربوط به بورس دانلود کن

که داند به جز ذات پروردگار* که فردا چه بازی کند روزگار..... به امید اقامه نماز جمعه در قدس😊
2706