2737
2739

سلام من چند روزی ک بخاطر ماه رمضان نمیرم خونه مادرشوهرم بعد افطار کِسِل میشم شوهرم امشب بهن گفت چرا نمیای بریم سر بزنیم منم گفتم برا روزه و اینا نمیام.هی گفت چرا نمیای و دوست نداری و اینا منم گفتم خیلی مامانت میخواد من بیام یه شب بهم بگه افطار بیا اینجا اصلا هیچ وقت زنگم نمیزنه یا مثلا خیلبیییییی کم پیش میاد بگه بیا اینجا.شوهرمم گفت عه باشه ببین من چ تو بیای چ نیای من همش میرم خونه پدرم بهشون سر میزنم خودمم پیر بشم بچه هامو میفرستم برن ازشون مواظبت کنن سالمندم بشن زیر مادر پدرمو میشورم.کارش درسته ولی خب دلم شکست نمیبینه اونا یه سراغی از من نمیگیرن من ۳ ساله ک همش بدون دعوت و زنگ میرم بهشون سر میزنم حالا یک هفتع نرفتم اینطور میکنه نمیگه اونا یه زنگ ب زنم نمیزنن.حرفاش دل شکستن نبود؟😔خیلی گریه کردم

حساسی عزیز دلم 

مادرشه معلومه دوسش داره بذا بره سر بزنه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم این طبیعیه ک همه عاشق پدرومادراشونن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اگه بیشتر دوس نداشت باید بهش شک میکردی 😐پسرشه هاا مامانشه هاا

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

آره خیلی سخته

ولی پدر و مادر خیلی مهمن

فرزندم را نذرت میکنم یا امام حسین علیه السلام.📿 👐 من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان👶، هی چرخ بزن در من و دل رابتکان🤰، این هم نفسی چه حس و حالی دارد، در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️❤️
2738

بگو بچه هام میان پیش من چون مادرشونم

تو هم برو پیش مادرت

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

میگفتی آفرین بهت عزیزم باید همینجور باشی تازه به منم یاد دادی اینجور باشم برای خانواده ام

تمام

چرا الکی کشش میدی و ناراحت میشی؟ 

تو نباید انتظار داشته باشی بیشتر دوستت داشته باشه اون باید اون قدر عاقل باشه که هر کسی رو تو جایگاه خودش دوست داشته باشه و همسرش براش تو اولویت باشه

غصه ی بی عقلی یکی دیگه رو نخور

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

والا مادرشوهر منم دعوت نمیکنه .میگه خونه خودتونه هروقت دوست داشتین بیاید ..سخت نگیر 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

ناراحتی نداره عزیزم شما باید بپذیری اینو   محبت همسر قرار نیست جای محبت مادر رو بگیره 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706