2733
2734

مامانا شما چه شيرخشكي به بچه هاتون ميدين و چرا

تعداد رای : 6
نظرسنجی
sma
1
16%
NAN
2
33%
aptamil
2
33%
bebelac
1
16%
چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷

آپتامیل

اول نان دادم حساسیت پیدا کرد بعد آپتامیل تا الان که شش ماهشه بد نبوده خداراشکر باهاش اکیه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
آپتامیل اول نان دادم حساسیت پیدا کرد بعد آپتامیل تا الان که شش ماهشه بد نبوده خداراشکر باهاش اکیه

ميشه تو نظرسنجي هم بزنيد؟علايم حساسيتش چي بود ني ني تون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سايت بارداريه و بچه داريه فقط تاپيك هاي بچه بازي طرفدار داره😐يعني مادري كه بچه شيرخوار داشته باشه به تعداد انگشت هاي دست هم تو سايت نيست

2740
هست کمه اگه بتونی پیدا کنی عالیه اگر نه sma خوبه... sma الان پیدا میشه؟

ميدوني ميترسم ازين خارجيا،چون به هر صورت قاچاق وارد ميشه،و مثلا فروشگاهاي دارن كه قابل اعتماد نيستن،يا فروش اينترنتيه.معلوم نيست چقدر تو گمرك بوده يا تو چه حالتي نگهداري شده.واسه همين مجبورم ايراني بدم.از طرفي هم پسرم حساسيت داره به پروتيين گاوي،دكتر بهش نان ha داده،اsma هست ولي حالت هايپو الرژي نداره،نميدونم واقعا بايد چكار كنم

ميدوني ميترسم ازين خارجيا،چون به هر صورت قاچاق وارد ميشه،و مثلا فروشگاهاي دارن كه قابل اعتماد نيستن، ...

گیگوز هم میگن خوبه... بقیه رو نمیدونم... فقط نان نده.... دوست به بچش sma میداد راضی بود خیلی که میگی پسرت الرژی داره

گیگوز هم میگن خوبه... بقیه رو نمیدونم... فقط نان نده.... دوست به بچش sma میداد راضی بود خیلی که میگی ...

ببخشيد متوجه نشدم،پسرشون الرژي داشت؟به اس ام اي الرژي نميداد؟

نه پسرش الرژی نداشت خیلی ضعیف بود sma خیلی عالی بود وزنشم برد بالا.

ممنونم عزيزم.ولي خيلي كم گير مياد بايد سفارش بدي،تازه همين نان اچ ا رو هم بايد شناسنامه پدر و مادر و نوزاد رو ببري تا شش تا دونه نهايتا بهت بدن.گرفتاري شديم بخدا

2706