2733
2734
عنوان

با شوهرم بحثم شده بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 40 پست
الهی امین

امروز جهاد جلو ساخت وساز باغشون را گرفت ونامه داده شوهرم باید بره دادگاه اخه حق ساخت نداشتن حالا شوهرم میگه خانواده ام اصلا نفهمن خودم تنها پیگیری میکنم وحلش میکنم میگه دوست ندارم اعصاب اونا خرد بشه 

باور کن اصلا من حریم شخصی ندارم همش در هالشون بازه حتی زمستون مادرش میگه میخوام صدای پسرم همش تو سرم باشه تا ارامش بگیرم دروغ میگه ها فقط میخواد ببینه چی میگیم گاهی وقتا حتی بعدش که دیدمون نطر هم میده 

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
امروز جهاد جلو ساخت وساز باغشون را گرفت ونامه داده شوهرم باید بره دادگاه اخه حق ساخت نداشتن حالا شوه ...

اینا تازه بعد از اینکه پسر زن دادن میفهمن پسری هم داشتن 

اونم از فضولی کردنشونه😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا تازه بعد از اینکه پسر زن دادن میفهمن پسری هم داشتن  اونم از فضولی کردنشونه😤😤😤

دقیقا الان یه پسر مجرد تو خدنه داره کود بارش نمیکنه سال به سالم نبینتش مهم نیست ولی شوهر من را باید در باز باشه هرثانیه صداش را بشنوه

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
دقیقا الان یه پسر مجرد تو خدنه داره کود بارش نمیکنه سال به سالم نبینتش مهم نیست ولی شوهر من را باید ...

من شوهرم ١٤ روز سرکار ١٤ روز استراحت .٢تا برادر مجرد هم داره.همه کارا رو انبار میکنن تا از سرکار بیاد 

انتظار دارن روز اول بریم اونجا .همش زنگ پشت زنگ 

اصلا نمیزارن لذت ببریم 

2731
من شوهرم ١٤ روز سرکار ١٤ روز استراحت .٢تا برادر مجرد هم داره.همه کارا رو انبار میکنن تا از سرکار بیا ...

خدا خیرت بده من شوهرم الان ساعت ۱۲ونیمه شبه اومده خونه تازه از روی دیوار باغه افتاده تمام تنش زخمه اونوقت حتی داداشش حاضر نشد بره اونجا ببینه برای چی دیر کرده حالا که شوهرم اومد مادرشوهرم دویید جلوش گفت دردت به جونم مردم از نگرانی سقف را زدی یا نه

نپرسید خودت چطوریا پرسید سقف زده شد یا نه نگفت تا حالا طولش نده تو زن وبچه داری اینا اخر دقم میدن

من بارداریم ماست خیلی میخوردم مادرشوهرم پریروز میگفت حدود یک ملیون ماست خوردی تو

من شوهرم ١٤ روز سرکار ١٤ روز استراحت .٢تا برادر مجرد هم داره.همه کارا رو انبار میکنن تا از سرکار بیا ...

تو یه ساختمونید

ما تو یه ساختمونیم خیلی سخته خیلیییی

تو یه ساختمونید ما تو یه ساختمونیم خیلی سخته خیلیییی

نه خداروشکر .ولی اراده کنن ز میزنن و بهانه پیدا میکنن که شوهرمو بکشونن اونجا  .با اینکه میشه گفت مسافت باماشین نیم ساعتی هست 

خدا خیرت بده من شوهرم الان ساعت ۱۲ونیمه شبه اومده خونه تازه از روی دیوار باغه افتاده تمام تنش زخمه ا ...

ای بابا واقعا نیمدونم چی بگم .انشالله شوهرت خوب شه و بشینه با خودش فکر کنه که الان خودش یه خانواده داره و زن و بچه به حضورش بیشتر نیاز دارن 

2740
نه خداروشکر .ولی اراده کنن ز میزنن و بهانه پیدا میکنن که شوهرمو بکشونن اونجا  .با اینکه میشه گف ...

بازم خدارشکر کن که جدا زندگی میکنید کاش ما هم یه خونه جدا از خودمون داشتیم حتی اندازه یه کوچه فاصله داشتیم برای شما باید زنگ بزنن وبهونه بیارن ولی ما نه هروقت شوهرم بخواد یا اونا بخوان داره میره پایین

انشالله همه چی درست میشه عزیزم .چاره ای نیست جز سازش

توکل بر خدا راضیم به رضاش