2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

معمولا ماه‌هایی که مستحق نفقه هسین و حساب میکنن (از تاریخ عقد تو شناسنامه تا تاریخ ثبت طلاق) و ماهیانه مبلغیو در نظر می‌گیرند،... اگه زوج امتناع از پرداخت کنه جرمش کیفری میشه و زوجه اهرم بازدارنده و البته برنده تری داره تو این مورد مگه اینکه زوج اعسار بزنه و تقسیط بشه

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر... 
معمولا ماه‌هایی که مستحق نفقه هسین و حساب میکنن (از تاریخ عقد تو شناسنامه تا تاریخ ثبت طلاق) و ماهیا ...

مگه اینجوری نیست ک از روزی ک منو بیرون کرده و نفقه نداده حساب میکنن یا نه ی سالی ک زنش بودمو حساب میکنن

مگه اینجوری نیست ک از روزی ک منو بیرون کرده و نفقه نداده حساب میکنن یا نه ی سالی ک زنش بودمو حساب می ...

از وقتی زنش شدی تا وقتی طلاقت ثبت شده، البته اون مدتی که پیشش نبودی اگه ناشزه بودنت اثبات کنه مستحق نفقه نمیشی 

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر... 
از وقتی زنش شدی تا وقتی طلاقت ثبت شده، البته اون مدتی که پیشش نبودی اگه ناشزه بودنت اثبات کنه مستحق ...

چجوری میخاد ثابت کنه اخه و من چجوری ثابت کنم تو ی سال قبل بیرون کردنمم بهم خرجی فقط برا خونه کمو بیش میداده ولی برای خودم هچی نمیگرفته

2740