2733
2734
عنوان

واقعاهیچکس تجربه زایمان دراب نداشته .بیادخاطرشوبگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 48 پست
بنظرت زایمان اپیدورال بامامای خصوصی بهتره یازایمان دراب ؟
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
مسافرکجازایمان کردی؟؟
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ایران تو اب انگار بچه متولد نمیشه من شخصا از رطوبت خوشم نمیاد خونریزی و ابریزش خودش به اندازه کافی مرطوب هست چرا فکر میکنی اجازه راه رفتن حین دردهارو نداری؟ داری، اتفاقا باید راه بری مگر اینکه کیسه ابت پاره و کاملا تخلیه شدع باشه و احتمال بیرون افتادن بند ناف باشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اصلا نترس این خنده دار ترین حرفیه که یه دکتر بیسواد میزنه اینکه لگن مناسبی ندارید شبیه جک هست . شما موقع درد لگنت باز میشه . من تکرر ادرار داشتم ایران کلی ازمایش دادم هیچیم نبود بعد یه متخصص احمق این حرف رو به من زد که حواستم باشه تو طبیعی نمیتونی زایمان کنی . توی کانادا اولین حرفی که به دکترم زدم این بود و نتیجش شد ده دقیقه خنده ی بی وقفه. اینجاها لگن هیچ زنی برای تشخیص زایمان طبیعی چک نمیشه. این فکر رو کلا فراموش کن .
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2731
اپیدورال
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...
منم چندشم میشه تو وان اونجا بشینم اه اه،منم تقاضای اپیدورال رو دارم
مرسی مسافرجون
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2740
انشالله زایمان راحتی داشته باشی . ماه اخر و ورزش هاش معجزه میکنه . اگر صورت بچه سمت کمرت باشه مثل ماهی لیز میخوره میاد بیرون . زیاد راه برو . زیاد روی توپ بشین . وقتی درد زایمان نیست ولی درد داره شروع میشه کف دوتا دست و دوتا زانوت رو روی زمین بذار و نفس عمیق بکش بگو همسرت دو طرف پهلوت رو به سمت باسن رو به پایین ماساژ بده . نفس شماری هم موقع درد هایی که 1 دقیقه میگیره 4 دقیقه ول میکنه عالیه.من اپیدورال رو بعد از پاره شدن کیسه ی اب گرفتم و هیچی نفهمیدم از درد.
منم موقع درد فهمیدم لگنم برای اون بچه مناسب نیست، البته تو حاملگی دوم دکترم گفت حین زایمان بیشتر میتونم همه چیو بفهمم، سایز بچه و لگن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
توخاطرات زایمان زیادخوندم که به موقع دکتربیهوشی نیومده بالاسرشون ونتونستن بی حسی بگیرن.واقعاخیلی بده همش ادم استرس داره
من دکترم با اپیدورال موافق نبود
گفت روند زایمان کند میشه تو زور زدن اشکال ایجاد میشه

گفتم من زایمان دوممه، بی تجربه نیستم ( خودم برای زایمان اول نخواستم به همین دلایل)
اما قبول نکرد
البته بعد یه ساعت درد سزارین شدم
شیوا جان معلومه که روند زایمان کند میشه ولی چه ربطی به پوش کردن داره . ایران رو نمیدونم ولی اینجا دستگاه هست و یه نرس که نشسته ضربان قلب مادر و بچه رو تحت نظر داره و باز شدن دهانه رو چک می کنه وقتی انقباض ها شروع میشه و مادر راحت خوابیده اون رکورد میکنه و همه چیز تحت کنترلشه . منو از خواب بیدار کرد گفت ده سانت باز شده موقع پوش کردنه . بعد از دقیقه پوش کردن هم پسرم با وزن 3800 به دنیا اومد .
نه ربطی نداذه از رو سفت شدن رحم انقباضها مشخصه
باید ماما یا پرستار با دست حس کنن
یا حتی خود زائو

2706