2737
2734
عنوان

حاجت

82 بازدید | 13 پست

سلام خانوما...امیدوارم حالتون خوب باشه

میخواستم بپرسم راهی بلدین تو ماه رمضون حاجتمو بگیرم؟😔

یه دلشکسته ام ک خیانت بدی بهم شد و نتونستم بعد نزدیک یه سال فراموش کنم...همه راه هارو رفتم..دعا.. نذر...خودمو مشغول کردم..رفتم پیش روانپزشک...ولی باز فکرش از سرم نمیره

خیلی کلافه شدم..سه سال با کسی بودمو میگف دوسم داره ولی بعد فهمیدم با چندین نفر دیگه بوده..بخدا کلافم..توروخدا کمکم کنین

با چه نذری حاجت بگیرم؟ دلم میخواد پشیمون شه..قبولش نمیکنم ولی همینکه بفهمه چه بدی در حقم کرده آرومم میکنه..بفهمه چه بلایی سرم آورده

نذر یاسین..بسم ا...  و خیلی ختمای دیگه انجام دادم ولی...😔💔

ساده باشیم و مهربان...

من از ٤٠روز سوره مزمل و حديث كيا حاجت گرفتم 

از زيارت عاشورا نم حاجت گرفتم 

بهتره سريع تر انجام بدي عزيزم كافي هست خودت بخواي اون تقاص كارشو پس ميده ناراحت نباش 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
هیچ امیدی ندارم...خیییلی ختم برداشتم

ببين همين وااميدي گناه هست و باعث عدم استجابت ميشه عزيزم 

چله ايت الله حق شناسم خوبه ولي سخته 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ببين همين وااميدي گناه هست و باعث عدم استجابت ميشه عزيزم  چله ايت الله حق شناسم خوبه ولي سخته& ...

وقتی انقد خواستم و نشد...💔برام دعا کن لطفا ک برگرده

ساده باشیم و مهربان...
وقتی انقد خواستم و نشد...💔برام دعا کن لطفا ک برگرده

اخه چرا برگرده وقتي مناسبت نبوده عزيزم 

2738
پشیمون بشه از کارش😔ینی نقاص پس میده؟

نميدونم ولي ديدم چنين افرادي رو نگران نباش تمركزتو بزار روي فراموش كردنش 

عزیزم اول از همه روزی صد تا صلوات بفرس بعد چهل روز حدیث کسا بخون نماز میخونی دیگه 

آره یه وقتایی مرتب میخونم یه وقتایی تنبلی میکنم..ولی ختم زیاد برداشتم و بی نتیجه بود

ساده باشیم و مهربان...