2733
2734

میشه علاعمت بگی ؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اندو را زود عمل نکن. پیش دکتر افلاطونیان و پروفسور کریم زاده اول برو ببین نطرشون چیه. چون عملش در بیشتر موارد عود داره. و اینکه فقط جلوگیری کن بزرگ نشه. اندو بیخطره خیلی اگر رشدش کند باشه و به روده نزنه. البته ب روده و حتا کلیه هم بزنه باز خطرناک نیست

ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2742
عزیزم اندو را زود عمل نکن. پیش دکتر افلاطونیان و پروفسور کریم زاده اول برو ببین نطرشون چیه. چون عملش ...

پرتوناز حان ،اگه مشکلات روده و مثانه درست کنه که خیلی بده ، انسداد روده میده ...هزار جور مشکل دیگه درست میشه 😞😞😞

پرتوناز حان ،اگه مشکلات روده و مثانه درست کنه که خیلی بده ، انسداد روده میده ...هزار جور مشکل دیگه د ...

نه عزیزم بعد با تشخیص دکترت عمل میکنی هیچی هم نمیشه . مشکلی هم برای سلامتت ایجاد نمیشه. من خیلی دوست اندو دارم خودمم ۱۱ ساله که اندو هستم عملم نکردم 

2740
نه عزیزم بعد با تشخیص دکترت عمل میکنی هیچی هم نمیشه . مشکلی هم برای سلامتت ایجاد نمیشه. من خیلی دوست ...

حتنا شما درد و مشکل خاصی نداری،  من پارسال پاک پاک بود رحمم حدود سه چهار ماهی میشه که دردهای عحیب و شدید اومده سراغم که سونو کردم ۴ تا کیست آندومتریوز دیده شده ، باید عمل کنم ولی دکترم گفت فعلا وزارت بهداشت اجازه عمل آندو نمیده چون بعد از عمل نیاز به آی سی یو هست و آی سی یو هم یعنی کرونا گرفتن و چون بدن مریض ضعیف شده از نوع شدیدش هم میشه و خطر مرگ داره !!! 

من نمیدونم مگه لاپاراسکوپی یه جراحی کم تهاجمی نیست ؟ چرا بعدش آی سی یو نیازه ؟؟؟ راستش خیلی نگرانم 

حتنا شما درد و مشکل خاصی نداری،  من پارسال پاک پاک بود رحمم حدود سه چهار ماهی میشه که دردهای عح ...

لطفا برو پیش پروفسور کریم زادع . این را من نیگم که تجربه ی ۱۱ سال اندو دارم . بازم تصمیم با خودته

آدرسش رو لطف میکنی بدی ، اگه شماره هم داری ممنون میشم🌹🙏

عزیزم من نرفتم پیشش چون کیست من بزرگ نمیشد دردم نداشتم. فامیلمون که گرید ۴ بود رفت پیشش و خیلیا هم تعریفشو میکنند . تو نت سرچ کن پروفسور کریم زاده متخصص زنان میاد