2733
2734
عنوان

خریدن ماااااشین

104 بازدید | 13 پست

خانما راهی دارین که ماشین صفر به قیمت کارخونه ادم بخره زودم بگیره؟

والا پولمون در حد چهل تومنه اگه از بازار ازاد بخریم ماشین خوبی گیرمون نمیاد فنی هم سر در نمیاریم میخوام یه پراید به قیمت کارخونه بخریم اما نمی دونم چطوری

تلاش کنین موفق میشین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ثبت نام سایپا پریروز بود باید ببینی کی شروع میشه ثبت نامش سر یک ساعت که اعلام میکنه با چنتا کامپیوتر و گوشی ثبت نام کنین چون تقاضا زیاده خیلی به سختی میشه ثبت نام کرد پولتم باید تو یک کارت باشه با رمز دوم بتونی ثبت نام کنی البته سال بعد تحویل میدن

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
2728
2738
واقعا راهی نداره؟؟

خوب به نظر من باهمین پول ی ماشین تمیز وسالم البته بانظر کارشناس بخر فقط باید ی پولی بدیدی کارشناس البته خودتونم مینونید ماشین رو به شرط اینکه پیش صافکار وتعمیر کار ببرید خرید کنید امروز بخری بهتر از ی ساعت دیگه هست چهل تومن الان چهل تومن ی هفته دیگه ارزشش به اندازه بیست تومن

خوب به نظر من باهمین پول ی ماشین تمیز وسالم البته بانظر کارشناس بخر فقط باید ی پولی بدیدی کارشناس ال ...

اخه والا بازار ازاد قیمتا دوبرابره که

تیبا کارخونه ۴۹ ازاد ۸۸

پرایدم همینه

تلاش کنین موفق میشین  
اخه والا بازار ازاد قیمتا دوبرابره که تیبا کارخونه ۴۹ ازاد ۸۸ پرایدم همینه

دیگه چاره ای نیست ی ماشین بگیری بهتر از اینه که پولت مثل یخ اب بشه یعنی تومملکت ما خیلی ببخشید پشکل بگیری بندازی گوشه خونه بهتر از نگه داشتن پول

دیگه چاره ای نیست ی ماشین بگیری بهتر از اینه که پولت مثل یخ اب بشه یعنی تومملکت ما خیلی ببخشید پشکل ...

هییییییی اخه اواخر یه ماشین با پول کمتر خریدیم کلی خرجش کردیم اخر به قیمت خرید فروختیمش یه بارم به دل خوش سوار نشدیم

تلاش کنین موفق میشین