2737
2734

ی اسکراب خیلیی خوب برا پوست چرب معرفی کنید مرسی 💓بعدشم تو هفته چن بار استفاده میکنید؟

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

هن؟!!

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قهوه بزن رو برگ آلوئه ورا باهاش اسکراب کن، ولی کلا زیاد اسکراب نکن پوستت شل میشه

مرسی😍😍 

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

پوست من معمولیه .ولی ماسک طلا و زغال خوبه بزن .اسکراپ هم وسیله ارایش فوشی ها دادن بپرس واسه پوست چرب کدوم بهتره .من زیتون پرتقال ایناش رو زدم .ولی میتونی تو خونه درست کنی اسکراپ واسه پاک سازی صورته میتونی یکم اب لیمو و شکر قاطی کنی یه رب بزار رو صورتت

⁹⁸/¹/¹⁰💍P❤R
2740
اسکراب باید باشه تا چقدر میتونید هزینه کنید اصولا هفته ای یکبار من انجام میدم یا اسکراب یا لایه بر ...

قیمتش مهم نیس 

😐چی هن

هیچی عزیزم😂😂😂

سارای_مسخره😂#  

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
بنظر من پس د اوردیناری بگیردی اسید میوشو عکسشم الان میفرستم

مرسییی

همین کافیه اسکراب خشنه البته اسکراب ماسک اوریاژم دارم الان ولی این ملایم ۱۰ مین میزاری بعد میشوری د ...

مرسی عزیزم😍😍😘😘خعلی لطف کردی💕همینو میگیرم پس

2706