2733
2739
عنوان

کمک، خانومای موفق تو زندگی زناشویی، ازتون کمک میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 60 پست
لباس های جذاب و خوشرنگ تو خونه بپوش.آدم که فقط نباید با شوهرش درد و دل کنه تا بفهمه درکش میکنه یا نه باید لحظات شادی رو برا همدیگه ایجاد کنید بگو بخند الکی باهاش بازی کن شوخی کن من از سروکول شوهرم بالا میرم!اتفاقا نباید زیاد با شوهر درد و دل کرد به نظر من تو تو گذشته گیر کردی.باید با زمان پیش بری.آپدیت باشی
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی من یه نظر دیگه هم دارم اول بشین با شوهرت کامل صحبت کن.منظورشو از حرفاش بفهم.مگه میشه بعد 9 سال زندگی اینقدر راحت راجع به .........صحبت کنه؟مگه الکیه دلیل نمیشه چون زن ادم کم حرف و ارومه مرد ناراضی باشه. زنهایی هستن که هزار تا عیب و ایراد دارن و مردشون رو دق میدنن اما مرد جرات نمیکنه حرف کس دیگه رو بزنه درسته خودت هم باید تغییر کنی اما اگه مشکلت از شوهرت باشه حتی اگه تو تغییر کنی باز اون یه بهونه دیگه میاره پس بشین باهاش کامل صحبت کن و بهش نشون بده که اونقدرها هم ادم ضعیفی نیستی که بتونه راحت رای زندگینت تصمیم بگیره
روز زمینی شدن فرشته من:22/2/92
2738
عزیزم هرچی بیشتر شوهرت رو محدود کنی بیشتر دنبال راه فرار می گرده ... مسلما نمی تونی تو یه قوطی نگهش داری تا سراغ کسی نره ... به نظر من اگر قراره کسی به خاطر وایبر و ... سراغ کسی بره و زندگیش رو از هم بپاشه همون بهتر که بره ... کسی که رفتنیه رو نمی شه به زور نگهش داشت هرچقدرم تلاش کنی و خودت رو عذاب بدی بیشتر جونت از بین میره
عزیزم وایبر و اینا که دلیل بر این نمیشه که شوهرت کاری میکنه .. الان هم من هم شوهرم هردو وایبر داریم ... به شوهرت اعتماد داشته باش ..
💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
لازمه زندگی مشترک اعتماده اگر قرار باشه اعتمادت فقط به خاطر یه حرف شوهرت انقدر از بین بره نمی شه دیگه آینده رو تضمین کرداااااا ... حواست باشه که اعتمادت رو قوی و محکم به همسرت نگه دار.
2706