2752
2734
عنوان

احساس مسئولیت بیییش از اندازه ی همسرم نسبت به خانواده اش

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 28 پست
پاتو تو ی کفش کن بگو ماشین میخام بزار وام برداره ماشین بگیرید زمانه ای نیست الان کسی بدون ماشین باشه ...

بآور نمی‌کنید اومدیم وام برداشتیم که برای طرح تشویق ازدیاد جمعیت ماشین ثبت نامی بگیریم که پول اونم دو دستی داد برادرش

بآور نمی‌کنید اومدیم وام برداشتیم که برای طرح تشویق ازدیاد جمعیت ماشین ثبت نامی بگیریم که پول اونم د ...

عجبا این چه وضعی خب اگه گنج قارون هم داشت که دیگه نمی موند دعوا بنداز شر بنداز بگو اول ی چهار چرخ ی چهار دیواری برام بگیر بعد خیرات کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی کارت بگیر و کارتشو بشکن بنداز دور فقط برا خودت شماره کارتشو سیو کن  هرچی پول اضافه یا میدونی ...

این کارو هم کردم یه کارت از خواهرم گرفتم که بدون اطلاعش بریزم تو اون کارت شده حداقل هر دفعه ۳۰ تومن ۴۰ تومن ولی مدام میره حسابش رو چک میکنه و من باید حساب پس بدم ، خیلی اعصابم به هم میریخت 

فقط باید نطقشو بکشی وام طلا قسطی..وقتی خودتون این همه وام داشته باشید از کجا بهش وام میدن؟ سقفش پر م ...

دو ماه پشت هم این کارو هم کردم، بعد دید پولا جمع شد رفت باباشو برد دکتر دندوناش درست کرد

2731
این کارو هم کردم یه کارت از خواهرم گرفتم که بدون اطلاعش بریزم تو اون کارت شده حداقل هر دفعه ۳۰ تومن ...

عزیزم تو کارت خاهرت نه کارتی ب نام خودت یا بچه ها باشه 

بعدم حرفی زد بگو بجای مسئولیت تراشیدن باید بفکر جهاز و اینده بچه ها باشیم تو ک بکارت ادامه میدی منم شمشیرو از رو بستم این پول حق بچه هامه و من واسه اونا خرجش میکنم خداروخوش نمیاد از شکم و دهن و اینده بچه های من بزنی میخاستی پسرخونه باشی زن نمیگرفتی حالام مسخره بازیاتو ولکن نیستی خودت بی حساب ب هرکی خاستی حاتم بخشی میکنی من باید جواب پس بدم؟ عمرا اونم واسه بچه هام از رو توام با لودر رد میشم گفته باشم ادامه بدی ب کارات بد کلاهکون توهم میره 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
عزیزم تو کارت خاهرت نه کارتی ب نام خودت یا بچه ها باشه  بعدم حرفی زد بگو بجای مسئولیت تراشیدن ...

چی بگم ، بعضی اوقات فکر میکنم دارم دیوونه میشم ، چون همه ی این راه ها رو رفتم ، دعوا راه انداختم با تمام وجود دلیل آووردم، اما اون کار خودشو میکنه. 

چی بگم ، بعضی اوقات فکر میکنم دارم دیوونه میشم ، چون همه ی این راه ها رو رفتم ، دعوا راه انداختم با ...

خب بدیش همینه دعوا رو ولنکن خونشو تا توی شیشه نکنی این ادم خوب نمیشه جنگ جنگ تا پیروزی باید راه بندازی اینجوریا نمیشه خودت اذیت میشی 

خب بدیش همینه دعوا رو ولنکن خونشو تا توی شیشه نکنی این ادم خوب نمیشه جنگ جنگ تا پیروزی باید راه بندا ...

سه روزه به خاطر همین موضوع باهاش حرف نمیزنم، اومدم اینجا که راهنمایی بگیرم،مشاوره هم رفتم گفت باید خودت یواشکی پس انداز کنی اما خوب احساس میکنم ، دلش میخواد بقیه بهش وابسته باشن. و اینطوری خودشو بزرگ ببینه

سه روزه به خاطر همین موضوع باهاش حرف نمیزنم، اومدم اینجا که راهنمایی بگیرم،مشاوره هم رفتم گفت باید خ ...

ب هرکی پول میده میگیره یانه؟ 

اگر نه ب همشون بگو من نفرین میکنم حق بچه هاکه این هیچی سرش نمیشه خرجی مارو ب شما میده و قبول میکنین حتی خانوادت شوهرت

ب هرکی پول میده میگیره یانه؟  اگر نه ب همشون بگو من نفرین میکنم حق بچه هاکه این هیچی سرش نمیشه ...

متاسفانه هر چی به پدرش میده که اصلا پس نمیگیره، از برادراش هم که بعد یکی دوسال اونم خورد خورد، که دیگه به ارزش پولی که اون موقع داده نیست.

آنقدر دوستشون داره که اگه حرفی از نفرین بزنم ، نمیدونم واکنشش چیه.

ترخدا برو با خانوادش حرف بزن فوقش یه دعوا میشه بعدا اونا شاید درست شدن

خدایا...انقدر کار به کار هم نداشته باشیم و باسوالاتمون ازار ندیم عاشقم عاشقم                                                         خدایا مراقبمون باش معجزتو دیدم                             خدایا عزیزامو برام نگهدار                                          
متاسفانه هر چی به پدرش میده که اصلا پس نمیگیره، از برادراش هم که بعد یکی دوسال اونم خورد خورد، که دی ...

هرچی باشه زنگ بزن ب همشون بگو این مرد منو عاصی کرده ما هیچی نداریم میاد ب شما کمک میکنه نگیرین خدارو خوش نمیاد باهاش حرف بزنین و.... 

ترخدا برو با خانوادش حرف بزن فوقش یه دعوا میشه بعدا اونا شاید درست شدن

متاسفانه بارها با احترام و در قالب درد و دل گفتم، اونا خودشون نخواستن متوجه بشن. آدمی هم نیستم که بتونم بی احترامی بکنم.