2733
2734
عنوان

دورهمی

| مشاهده متن کامل بحث + 22305 بازدید | 4482 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@99999999999999     @اورانوووس     @لیلگون     @mary2772 &nb ...

توقلبم فقط-بفکرمی 😘😘😘😘🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
2731
اره راست میگی پس حتما داره با توکا بازی میکنه

خوشم اومد ، خوشم اوممممد 😹😹😹😹

اتفاقا دیشب هیچی نخوردم چون یه ساعت دیگه باید برم آزمایش . سر درد دارم 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
@99999999999999     @اورانوووس     @لیلگون     @mary2772 &nb ...

سلام صبح بخیر گلم من با تاخیر اومدم شب وایفایمون قطع شد

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
سلام عشقم 🫂🥲💕💕💕💕💕💕💕💕💕

صبحت بخیر گلم🤍💚

خوشم اومد ، خوشم اوممممد 😹😹😹😹 اتفاقا دیشب هیچی نخوردم چون یه ساعت دیگه باید برم آزمایش . سر ...

سلام ملیحه جون صبحت بخیر  به نظرت امروز کلاسهای ما تعطیل شده یا برم آماده بشم؟

بله بله همونم ولی پیدایشم از اینجا بوده نه اونجا😁😂

سلام پیدایش خیلی ها از اینجا بود از جمله پیدایش من

سلام ملیحه جون صبحت بخیر  به نظرت امروز کلاسهای ما تعطیل شده یا برم آماده بشم؟

سلام عزیزم صبح بخیر . نمیشه تماس بگیری ؟ 

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
چرا از من نپرسیدی👺👺👺👺

🧑‍🦯🧑‍🦯

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
سلام ملیحه جون صبحت بخیر  به نظرت امروز کلاسهای ما تعطیل شده یا برم آماده بشم؟

خصوصی ها فکر نکنم بسته باشن 

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
سلام عزیزم صبح بخیر . نمیشه تماس بگیری ؟ 

سلام فهمیدم تعطیل هستیم کل تبریز تعطیل هست 

خصوصی ها فکر نکنم بسته باشن 

سلام صبح بخیر خصوصی نیستیم برای شهرداری هست تعطیل هستن کل تبریز تعطیل هستن 

2706