2733
2734
سلام. خواهش میکنم به منم کمک کنید. من24سالمه شوهرمم 32سالشه. ما 9ساله با هم ازدواج کردیم. من آدم ساکتی هستم، با نظرات شوهرم همیشه هماهنگ بودم و هیچ وقت باهاش بد رفتاری نکردم. هر وقت بحثمون میشد من هیچ حرفی نمیزدم تا زودتر آروم بشه و همیشه برای آشتی من پا پیش میگزارم.شوهرم کلا آدم مغروریه.من تا اونجایی که میتونم براش کم نمیزارم. تنها مسئله ای که هست همین. کم حرفیمه. دیشب شوهرم بهم گفت اگه مشکلی پیش اومد باعثش خودتی میدونی که کارم جوریه که با ادمای زیاد ومتنوعی سروکار دارم. و اگه فقط بخوام میتونم هر کاری بکنم. خیلی ناراحتم. تو روزای سخت زندگی من کنارش بودم و حالا که به همه چی رسیده داره میگه که یکی دیگه میاد و جای منو میگیره. وضع خانواده من خوب نیست و سر این همیشه منو تحقیر میکنه. اوایل نامزدیمون باهاش راحت حرف میزدم و درد دل میکردم ولی بعد دیدم از دردودلام بر علیه خودم سواستفاده میکنه دیگه از همون موقع تصمیم گرفتم همه چیز رو بریزم تو خودم. الانم 3ساله منتظر بچه هستیم ولی نشده به خاطر این هم خیلی ناراحتم. بعضی وقتها هم که خیلی ناراحت میشم همش تو خودمو گریه میکنم روزای گذشته هم این طوری بودم دلم میخواست باهاش حرف بزنم اما نتونستم شوهرم پرسید چیه ولی من دوست داشتم بیشتر برام وقت بزاره تا منم آروم بشم ولی این جوری نشد بعد هم فرداش که دیروز بود برگشته میگه تو برای زندگیت تلاش نمیکنی. زندگیتو از دست میدی و. از این حرفا. خواهش میکنم یه راه حل یه راهنمایی به من بدید. ممنون میشم.
یکتای عززیز یعنی چون کم حرفی میگه زندگیتو از دست میدی؟
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عزیزم اگه حس میکنی کم حرف بودنت باعث مشکل میشه اینطوری نباش نیازی نیست حتما صحبتهات با همسرت درد و دل باشه سعی کن گرم و صمیمی باشی و شاد
عشق آن نیست که به هم خیره شویم عشق آن است که هر دو به یک سو بنگریم.
2728
درستو ادامه ندادی؟ راستش به نظر من مردایی که توی کارشون با ادمای مختلف سروکار دارن و اجتماعی هستن میخوان زنشون هم همینطور باشه و ناخوداگاه زنشونو با زنای همکار و اجتماعی مقایسه میکنن
جهت سفارش به واتساپ پیام بدین لطفا 09386069858
عزیزم .. همه ی ما برای داشتن زندگی خوب باید جنگ کنیم .. تو هم وقتی شوهرت هست ساکت نباش و هرکار دوست داره براش انجام بده .. مردا بیرون خیلی ها رو میبینن دوست دارن خانوماشون مثل اونا باشن ..طبیعت مردا اینه .. بیشتر شوهرت رو بشناس و ببین چه چیزی میخواد ازت همونو انجام بده حتی اگه خودت دوست نداری بازم انجام بده فقط بخاطر استحکام زندگیت .. موفق باشی
💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
2740
اگر به درس علاقه نداری سعی کن توی یه کاری مهارت پیدا کنی و حرفی برای گفتن داشته باشی. مردا از زنایی که توی خودشون باشن و وابسته خیلی زود خسته میشن
جهت سفارش به واتساپ پیام بدین لطفا 09386069858
درسته که بعد از این همه سال عادت کردی اما عزیزم برای حفظ زندگیت تلاش کن اولش سخته اما کم کم درست میشه
عزیزم با کسایی که شوخ و شاد هستن دوستی کن و سعی کن کارای اونا رو تقلید کنی کم کم خودتم میشی مثل اونا کلاسهای مختلف برو به وضع ظاهریت برس از همسرت بپرس چه چیزهایی رو میخاد از چه چیزهایی خوشش میلد همسرت؟
سعی کن وقتی همسرت میاد خونه شاد و سرحال باشی به خودت برس موضوع واسه صحبت پیدا کن موضوع هایی که میدونی مورد علاقش هست پیشنهاد بیرون رفتن و گردش بده گاهی سورپرایزش کن