2733
2739
عنوان

ماماني كسي نان اچ آ به ني نيش داده؟

225 بازدید | 18 پست

بچه ها من پسرم صورتش اگزما شده و مدفوعش سبز.دكتر بهش نان اچ آ داده،شيرخشكيه كلا پسرم و هفته ديگه چهار ماهش تموم ميشه.من سه چهار روزه كه نان اچ آ رو جايگزين نان يك كردم،رنگ مدفوعش سبز روشن شده ولي اگزما همچنان پا برجاست.بنظرتون چه مدت بعد معلوم ميشه اين شير اثر داره يا نه؟

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷

من استفاده کردم پسرم حساسیت به پروتیین گاوی داشت

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم يه مقدار زمان ميبره تا مواد آلرژن از بدنش خارج شه مثلا شايد دو يا سه هفته

شما تجربه اشو داشتين؟اين الرژي شديد كه نيست؟با همين اچ آ برطرف ميشه؟

2731
من استفاده کردم پسرم حساسیت به پروتیین گاوی داشت

برطرف كه نه منظورم اينه كه علايم حساسيت برطرف شه و اگزماها از بين بره

شما تجربه اشو داشتين؟اين الرژي شديد كه نيست؟با همين اچ آ برطرف ميشه؟

اسهال كه نيست؟ من پسرم اسهال بود مثلا ٩ بار در روز و در نهايت به شير نئوكيت رسيديم ولي اگه فقط اگزما هست نگران نباش ولي جدي بگير چون من تو ده ماهگي فهميدم كه دير بود كمي

اسهال كه نيست؟ من پسرم اسهال بود مثلا ٩ بار در روز و در نهايت به شير نئوكيت رسيديم ولي اگه فقط اگزما ...

من تا دكتر چيزي نگفت،ولي يه دكتر ديگه كه بردم عوض كرد.اسهال كه نيست همون يك وعده در روز.ولي همين اگزما داره و ريفلاكس،بعد هربار شير خوردن كلي بالا مياره.اميدوارم با همين اچ ا برطرف شه.ميدونين چقدر طول ميكشه بفهميم بهش ميسازه يا نه؟

2738
من تا دكتر چيزي نگفت،ولي يه دكتر ديگه كه بردم عوض كرد.اسهال كه نيست همون يك وعده در روز.ولي همين اگز ...

نگران نباش حداقل دو هفته ادامه بده اگه نسازه شيرهاي ديگه رو امتحان مي كنن مثلا آپتاميل پپتي و ...

نگران نباش حداقل دو هفته ادامه بده اگه نسازه شيرهاي ديگه رو امتحان مي كنن مثلا آپتاميل پپتي و ...

مرسي عزيزم لطف كردي

خواهش مي كنم انشالله با همين شير كنترل ميشه فقط وقتي به غذا هم افتاد خيلي مراقبت كن 

انشالله.اره دكتر هم گفت احتمالا به خيلي چيزا حساسيت نشون ميده.بنظرتون با اين علايمي كه گفتم خيلي حساسيتش شديد نيست،مگه نه؟

من پسرم به جز اگزما اسهال شدید داشت این شیر اگزماشو برطرف کرد ولی برا اسهالش اپتامیل پپتی اثر داشت اگه شیر خودتو هم میدی باید رژیم غذاییتو درست کنی هر چیزلبنی و محصولات لبنی و تخم مرغ وبادام زمینی نباید استفاده کنی

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
انشالله.اره دكتر هم گفت احتمالا به خيلي چيزا حساسيت نشون ميده.بنظرتون با اين علايمي كه گفتم خيلي حسا ...

نگران نباش حتي اگه شديد هم باشه چون زود فهميدي خيلي خوبه ، من پسرم اصلا بالا نمي آورد و رفلاكس نداشت مگرنه شايد زودتر مي فهميديم ، اينو يك نكته مثبت بدون، اين جوري قبل آسيب به پرزهاي روده كنترل ميشه ولي خب براي غذا دادن محدوديت اذيت مي كنه آدم

2706