2733
2734
عنوان

پسرم...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 42 پست
من که هنوز بچم بدنیا نیومده ولی پیش دکتر اطفال رفتیم یه سری چیزا رو بهمون بگه از الان اینو بهمون گفت ...

نه من گرم تر نگهش میدارم همش میترسم سرما بخوره تو این اوضاع کرونایی

میشه بگی دکترتون باز چیا گفت منم یاد بگیرم؟!

وای جونم دلم کباب شد😢 شاید سرماخوردگی نیست. نی نی ها بعضی وقتا بینیشون کیپ میشه. اه و ناله شم شاید ...

نمیدونم بخدا کولیکم داره

آخه ببخشیدا پی پیشم یکم سبز شده میگم شاید بخاطر اونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم داغونم، یا دردای کولیکش منو میکشه یا دردای سرماخوردگیش، کلا همش به خودش میپیچه و به خودش فشار ...

اره میفهممت تیکه ای ازوجودته دیگه مخصوصابچهه نمیتونن درداشونوبگن خیلی اذیت میشن لباس گرم بپوشونش و اگه بینیش کیپ شده ب پهلو راست وچپ بخابونش درست میشه و ببخشیداینومیگم اگه مُف توبینیشه وخشکه درش بیار بهش دارو بده خیلییییی کم خوب میشه نگران نباش ماهم نگران شدیم ☹

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2728
نه من گرم تر نگهش میدارم همش میترسم سرما بخوره تو این اوضاع کرونایی میشه بگی دکترتون باز چیا گفت من ...

اینکه روی تخت بچه هیچی نباشه نه عروسک و تزئینات هیچی ، ازین بالشتای ضد ریفلاکس گرفتیم که زیر سرش بالاتر باشه گفت لازم نیس اصلا ، بعد واسه اینکه شکل سرش گرد بمونه شبا اگه سرش قسمت بالای تخته صبح جابجا کنیم سرشو بذاریم قسمت پایین ، شیر خشک تا جایی که ممکنه اصلا ندیم پستونک تا یک ماهگی نمیخاد هر دفعه عوضش می کنیم میشوریمش با آب پماد و پودر بچه هم تا لازم نشده نباید استفاده کنیم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
از کجا بفهمم فرقشو؟ قبلا فقط پنیر میکرد ولی الان شیرم بالا میاره انقد که زور میده آروغ بزنه و نمیتو ...

بالا اوردن 

ی چیز میاد تو دهنش هی قورت میده تند تند

بدخابی هرنیم ساعت پاشدن

شیرنخوردن تو بیداری سینه نگرفتن یا کم گرفتن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
نوزاد که کلا کش و قوس میده همش خودشو و در مورد کیپ شدن بینیش شاید آلرژی بهاره داره براش قطره سدیم کل ...

نمیدونم، نفس کشیدنشم خیلی تند تند و انگار با استرسه یعنی میگه از آلرژیه؟

2740
شاید سرما نخورده فقط دماغش کیپ شده. بچه منم همش دماغش کیپ میشد، منم زود زود با فین کش تمیزش میکردم

منم تمیز میکنم همین جلوهاشو

ولی خوب فقط بینیش نیست هم خودشو کش و قوس میده هم شدیدا به خودش میپیچه و آه و ناله میکنه تو خواب همش

اینکه روی تخت بچه هیچی نباشه نه عروسک و تزئینات هیچی ، ازین بالشتای ضد ریفلاکس گرفتیم که زیر سرش بال ...

ممنونم عزیزم لطف کردی

واقعا هر دفعه عوضش میکنی میشوریش!؟

من با دستمال و آب گرم تمیزش میکنم ولی بازم میسوزه و پماد میزنم قسمت سوختگیشو

بالا اوردن  ی چیز میاد تو دهنش هی قورت میده تند تند بدخابی هرنیم ساعت پاشدن شیرنخوردن تو بید ...

آهان ممنونم

نه فقط گاهی شیر بالا میاره گاهی پنیر

بقیه علائمو نداره

یعنی ریفلاکس نداره پس؟

ممنونم عزیزم لطف کردی واقعا هر دفعه عوضش میکنی میشوریش!؟ من با دستمال و آب گرم تمیزش میکنم ولی باز ...

هنوز‌ بدنیا نیومده ولی مثل اینکه باید بشورمش مادرشوهرمم همینو میگه ، خودش بچه هاشو میشسته نه اینکه خیلی مفصل همین که یه آبی بزنه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
آهان ممنونم نه فقط گاهی شیر بالا میاره گاهی پنیر بقیه علائمو نداره یعنی ریفلاکس نداره پس؟

اگه بقیشو نداره که ن

خداروشکر

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
بالا اوردن  ی چیز میاد تو دهنش هی قورت میده تند تند بدخابی هرنیم ساعت پاشدن شیرنخوردن تو بید ...

اابته گاهیم انگار شیر بالا میاره و قورتش میده

تو خوابم خوب شیر نمیخوره در حد ۵ دقیقه ۱۰ دقیقه ولی وقتی بیداره بهتر میخوره

2706