2737
2739
عنوان

برگ آلوئه ورا برای درمان خشکی مو.

2602 بازدید | 13 پست

من چندتا برگ الوئه ورای تازه از عطاری خریدم گفت ابرسانی میکنه و برای خشکی مو عالیه. اما نگفت چطور به سرم بزنم.

کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنماییم کنه.

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉
ژلش رو دربیار بریز تو همزن مثل آب میشه بعد بریز تو جای اسپری مانند روموهات اسپری کن 

چیز دیگه ای قاتیش نکنم؟ روغن نارگیلی؟ زیتونی؟ کرچکی؟ عسلی؟

چقدر رو موهام بمونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیز دیگه ای قاتیش نکنم؟ روغن نارگیلی؟ زیتونی؟ کرچکی؟ عسلی؟ چقدر رو موهام بمونه؟

نه اصلن قاطی نکن اون موقع مجبوری موهاتو بشوری . اما ایتجوری آلوورا جذب موهات میشه و اگه نشستی هم انگار نه انگار 

2731
نه اصلن قاطی نکن اون موقع مجبوری موهاتو بشوری . اما ایتجوری آلوورا جذب موهات میشه و اگه نشستی هم انگ ...

نه خب من می خوام بشورم.

اگه نشورم حس بدی میده.

ژلش رو دربیار بریز تو همزن مثل آب میشه بعد بریز تو جای اسپری مانند روموهات اسپری کن 

یعنی چی بریز تو همزن؟ منظورت اینه ک با همزن هم بزنیم؟

خودتون استفاده کردین؟

اخه من موهام خشکه کلافه شدم .اینو امتحان نکردم اگه اوکی هست امتحان کنم

یعنی چی بریز تو همزن؟ منظورت اینه ک با همزن هم بزنیم؟ خودتون استفاده کردین؟ اخه من موهام خشکه کلاف ...

من موهام خیلی خوشکه واقعا خشک . اره امتحان کردم تکه های ژل آلوورا رو بریز تو همزن برقی کامل آبشو بگیر اصلن تفاله نمونه از ژلش .کامل بصورت آبی که کش میاد میشه بعد میریزی تو جاهای اسپری به موهات اسپری میکنی هر روز . کلن موهای خشک رو هر روز باید آبرسانی کرد و شستشو با شامپو قوی ندی .

2740
من موهام خیلی خوشکه واقعا خشک . اره امتحان کردم تکه های ژل آلوورا رو بریز تو همزن برقی کامل آبشو بگی ...

یعنی انقد هم بزنیم ک اب مانند شه ؟ببخشید زیاد میپرسم اخه من خیلی چیزا زدم فایده نداشته.بعد حمام میزنین ک مو مرطوبه و بعدش شست شو ّنمیدین مورو؟

یعنی چی بریز تو همزن؟ منظورت اینه ک با همزن هم بزنیم؟ خودتون استفاده کردین؟ اخه من موهام خشکه کلاف ...

من برای موهام آب پیاز . آب سیب زمینی . آلوورا رو امتحان کردم از همه بهتر آلوورا بود.  تا وقتی میزنی خوبه دیگه موهات رطوبت داره

یعنی انقد هم بزنیم ک اب مانند شه ؟ببخشید زیاد میپرسم اخه من خیلی چیزا زدم فایده نداشته.بعد حمام میزن ...

آره بریز تو همزن دستی یا برقی عین آب خوردنی میشه. ببین اگه ژلشو خراش بدی بزنی به موهات خشک که بشه تفاله رو موهات میبینی .من از صبح اسپری میکنم تا شب هم می مونه انگار سرم مو زدی نه بو داره و نه موها رو چرب میکنه بعد آبرسانی میکنه.  من تا وقتی میزنم موهام خوبه اگه نزنم دوباره موهام خشک میشه . من حوصله زدن و بعد رفتن به حموم رو راستش ندارم وقتشم ندارم بعد بزنم هم برم حموم بشورم با شامپو همونه دیگه دوباره موهام ضعیف میشه . ژل آلوورا برای منه تنبل خیلی خوبه