2737
2734
عنوان

حکایت کیمیا (حتما بخوانید)

| مشاهده متن کامل بحث + 3653 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی جالب بود از همه جالب تر نقد شیواتون بود منم تجربه کورتاژ داشتم جنین زنده همراه با مول با اینکه زود کورتاژ کردم ولی باز شش ماه شیمی درمانی شدم ودر نهایت گففتن دیگه باردار نمیشی چهار سال میگذره الان پسرم یک سالشه تا خدا نخواد برگ از درخت کنده نمیشه خدا تو پناه همه ای به داد فریادرسات برس
مهسام عزیز تجربه خیلی تلخی بوده. خیلی ناراحت شدم برات. ولی در نهایت خوشحال شدم لطف خدا شامل حالت شد و الان یه پسر خوشگل داری. خدایا شکرت.

بعضی وقتها خیلی دلم برای روزهای حاملگی تنگ میشه... دلم برای جوجه آینده ام که هیچوقت به دنیا نخواهد آمد تنگ میشه... روزها و هفته ها را می شمارم تا روزی که قرار بود به دنیا بیاد.... با اینکه 7 هفتگی فهمیدم مشکل داره و 9 هفتگی به پایان رسید ولی این بچه تمام قلب مرا از آن خودش کرد!

من خوبم! فقط شب بود و دلم گرفته بود! همین!
2731
کارلی عزیز نمیدونم چند وقت از بارداریت میگذره ولی درکت میکنم اون حس قشنگی رو که خدا به لطف بارداری وحاملگی بهت میده رو هیچ وقت نمیتونی فراموش کنی مخصوصا زایمان که هم دردناک هم لذت بخش برات از. تمام وجودم دعا میکنم. که این لطف شامل تو هم بشه هر اتفاقی که تو زندگیم میافته میذارم پای حکمت و هیچ چیزی رو زوری از خدا نمیخوام از آشنایی با هات لذت میبرم دوست نی نی سایتیم
2738