2733
2734
عنوان

💗ختم ۴۰ روزه سوره یس💗

| مشاهده متن کامل بحث + 3219 بازدید | 522 پست

اسی جان فقط ی سوال شما هر روز توی تاپیک مارو صدا می زنید تا یاداوری بشه؟ اگ اینجوریه ک هیج اگ نیس بگید ک من رو دیوار اتاق نوشته بذارم فراموش نکنم ختم خدایی نکرده فراموشم بشه

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
اسی جان فقط ی سوال شما هر روز توی تاپیک مارو صدا می زنید تا یاداوری بشه؟ اگ اینجوریه ک هیج اگ نیس بگ ...

عزیزم متاسفانه ممکنه گاهی فراموش کنم صداتون بزنم یا نت نداشته باشم.⚘⚘⚘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست عزیز⚘ ممنونم که تو ختم شرکت کردید⚘ ان شاءالله حاجت روا بشید⚘ ختم از روز شنبه ۶ اردیبهشت ...

ممنون گلم

چشم من از امروز ک شنبه س شروع میکنم

حاجت روایی شما و هممون ان شاالله

ربنا علیک توکلنا
2731
2740
سلام دوست عزیز⚘ ممنونم که تو ختم شرکت کردید⚘ ان شاءالله حاجت روا بشید⚘ ختم از روز شنبه ۶ اردیبهشت ...

روزی یه یاسین؟ هروز ب نیت یکی از دوستان؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

ازامروز شروع میکنم از نفراول یک یاسین

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

💛به مـ🌙ـاه مبارک رمضـان خـوش آمدیـد💛

قلـــب بی گـناه
ذهن قرآنی
و فـکر ربانــی
زبــان ذاکـــر
و قلــب خاشــع
و نفــس با اطمینــان
روح بلــند همـــت
و توبه نصــوح از همــه گناهـــان
ونیــکیِ روزه هــایمان و نمـازهایــمان
یَـارَبْ 🙏
اگرمرگ مان دراین ماه فرارسید
ماراشامل رحمت هایت بگردان
و اگر بعد از آن زنــــــده ماندیم
مارا دائم درراه راست قــــرار بده
و هر لحظــه ذکـــرما برای توسـت
تا دوباره متــولد بشویم
آمیـــن یـــا رَبَّ العامین🙏

بله گلم به نیت دوستانی که اسمشون صفحه اول هست⚘

چشم😘😘

۱

🎀بسم الله الرحمن الرحیم🎀

سلام🌹

امروز شنبه ۶ اردیبهشت

به نیت @avaybaran     جان سوره یس میخونیم ان شاء الله خدای مهربون زود زود حاجتشون رو بده.

الهی آمین.🙏

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

2706