2737
2739
عنوان

💗ختم ۴۰ روزه سوره یس💗

| مشاهده متن کامل بحث + 3195 بازدید | 522 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از همگی لطفا برا مشکل مادرم و مشکل شوهرم وسلامتی نینیم دعا کنین 

ممنونم از لطفتون 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2731
2738
سلام دوست عزیز⚘ ممنونم که تو ختم شرکت کردید⚘ ان شاءالله حاجت روا بشید⚘ ختم از روز شنبه ۶ اردیبهشت ...

سلام عزیزم من متاسفانه نمیتونم تو ختم شرکت کنم😢

اینقدر حال روحیم بده و فراموش میکنم و مدیون ددوستان میشم

لطفا لایک نکنین مرسی💝
ممنون از همگی لطفا برا مشکل مادرم و مشکل شوهرم وسلامتی نینیم دعا کنین  ممنونم از لطفتون

سلام دوستم خوش بحالت ک نفر اولی واست یاسین خوندم ولی تموم ک شد یادم اومد وضو نداشتم رفتم نت گف بدون وضو هم ثواب داره حالا اگه فردا قسمت شد وضو میگیرم دوباره میخونم واست 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😍😍😘

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
سلام عزیزم من متاسفانه نمیتونم تو ختم شرکت کنم😢 اینقدر حال روحیم بده و فراموش میکنم و مدیون ددوستا ...

سلام ،مشکلی نیست⚘

من به جای شما میخونم

ممنونم که اطلاع دادی ⚘⚘

2706