2733
2734
عنوان

میشه ماهی صبور تو بارداری خورد؟؟

435 بازدید | 21 پست

۴ماهه هستم

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ماهی صبور چیه

ولی خوردن ماهی خیلی خوبه تو بارداری ، بجز تن و چند تا ماهی که جیوه داره

اونم نه اینکه کلا ممنوع باشه مثلا ماهی یکبار ایرادی نداره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

منم هوس ماهی کردم میترسم بخورم میگن امن ترین ماهی تو بارداری قزل آلاست که اینجا پیدا نمیشه.😕

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
منم هوس ماهی کردم میترسم بخورم میگن امن ترین ماهی تو بارداری قزل آلاست که اینجا پیدا نمیشه.😕

نگران نباش مشکلی نداره

من تیلاپیا هم میخورم ، ولی چند هفته یکبار 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

عزیزم بزن نت ببین جیوه نداره ..دکتر به من گفت قزل آلا و سالمون میتونی بخوری البته من تو ماه دومم

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2740
نگران نباش مشکلی نداره من تیلاپیا هم میخورم ، ولی چند هفته یکبار 

میدونی مشکل اینه ماهی جنوب دوس تدارم ماهی شمالم پیدا نمیکنم🤔اگه کرونا نبود میگفتم خانوادم واسم ارسال کنن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

[QUOTE=133892447]آخی خیلی دوست دارم چند ساله نخوردم😔[/QUO 

منم چند ساله نخوردم .. 

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
عزیزم بزن نت ببین جیوه نداره ..دکتر به من گفت قزل آلا و سالمون میتونی بخوری البته من تو ماه دومم

دکتر من نوشته که ماهی سالمون نخور😔

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
دکتر من نوشته که ماهی سالمون نخور😔

چرا عزیزم..گفت ضرر داره ؟

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

قزل آلا پرورشی که همه جا پیدا میشه

میدونی مشکل اینه ماهی جنوب دوس تدارم ماهی شمالم پیدا نمیکنم🤔اگه کرونا نبود میگفتم خانوادم واسم ارسا ...

ماهی های جنوب که خیلی خوشمزه ان . 

2706