2733
2734
عنوان

✨🌹 ختم دعای مجیر 🌹✨

| مشاهده متن کامل بحث + 12537 بازدید | 957 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرا تروخدا تو ختم بعدی تون منو تگ کنید  من نمیدونستم  وگرنه شرکت میکردم

ان شاالله ،حتما به لبخندنگاه جون میگم تو ختم بعدی شماروتگ کنه،اسمتون ذخیره کردم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728
@mersad_63     زیر سایه پروردگار همه غیر ممکن ها برات ممکن بشه 🌷

ممنونم عزیزم😘

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738
@mersad_63   حاجت روا بشین ان شاالله

همچنین عزیزم😘

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
سلام به نیت @mersad_63   خوندم ان شاا....حاجت رواشن

😘😘😘😘😘

@mersad_63   نازنینم❤ انشاالله به برکت این ختم دسته جمعی حاجت روابشی وهمیشه سلامت وبانشاط با ...

ان شاالله عزیزم

همچنین شما و عزیزان تون😘😘😘😘😘

@mersad_63   عزیزم به نیتت خوندم الهی که دلت شاد وحاجتت روا بشه

سلام گلم ممنونم

ان شاالله شما دوست عزیز هم حاجت روا باشید💕💕

☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩

ششم خرداد : @نگیییین         🌺

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه حضرت امیرالمؤمنین (ع) حاجت تون برآورده بخیر بشه . عاقبت بخیر و دلشاد بشید الهی آمین

🌷🌷🌷🌷🌷🌷

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

@mersad_63    

خواهر مهربانم سر وقت شرعی به نیتتون خوندم.خواهش میکنم ببخشید دیر اعلام کردم.

ان شاالله به برکت این ایام و عید سعید فطر حاجتتون خیلی زود برآورده به خیر بشه و عاقبت به خیر بشید و بهترین ها قسمتتون باشه و همیشه شاد و سلامت و خوشبخت کنار خانواده تون باشید.🌸💐💚💛💜🌸

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2706