2726
عنوان

✨🌹 ختم دعای مجیر 🌹✨

| مشاهده متن کامل بحث + 12524 بازدید | 957 پست
امروز روز اخر ختم بود ان شاالله همگی حاجتروا شید

سلام دوست عزیز.دیروز بهنیتشما دعای مجیر خوندم .حاجتتون روا والتماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان امشب به نیت @حلوالوزدماوند دعای مجیر خوندم‌.حاجتتون رواوالتماس دعا‌.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
سلام دوستان عزیز به نیت @narges6819     @mersad_63     @نگیییین   ...

😘😘😘😘😘

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728

@70alna   سلام عزيزم سرموقع به نيتت خوندم انشالله حاجتت به بهترين شکل ممکن روا بشه🙏❤

@حلوالوزدماوند   سلام عزيزم.دعاي مجيرو به نيتت خوندم ولي دوساعتي بعداز وقت شرعي بود

حلالم کن دوستم🙏

انشالله حاجت روا بشي عزيزم🙏🙏🌹🌹

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

قبول باشه از همتون دوستان🙏

از کاربر لبخندنگاه و مسيرخدا ممنونم بابت زحماتشون❤

حلال کنين اگر گاهي دير يا اشتباه خوندم🙏

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

دوستااان گلم سلام

من خودم تو این ختم نبودم. اگر احیانا از سمت خانواده م سهوا خطایی رخ داده لطفا حلال کنید. مادرم یک روز در حد ۱۵ دقیقه با تاخیر خوندن ولی نمیدونم نوبت کدوم کاربر بود. لطفا قلبا حلال بفرمائید. امیدوارم که در کنار خانواده سالم و شاد و حاجت روا باشین😘😘😘😘

خانمای عزیز به نیت همتون دعای مجیر خوندم ، ان‌شاءالله همگی حاجت روا بشیم🤲

دوستان اگه زمانی باتاخیر خوندم حلال کنین🌹ممنون

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

خانوما اگه دختره خوبي رو ميشناسين ك قصد ازدواج داشته باشه

معرفي كنين

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

سلام عزیزم اون تاپیک چون قفله و نمیتونم با این اسم باز کنم لینک تاپیک رو براتون اینجا میذارم

@zizi1398    

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4737658/ختم-زیارت-عاشورا

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
سلام عزیزم اون تاپیک چون قفله و نمیتونم با این اسم باز کنم لینک تاپیک رو براتون اینجا میذارم @zizi ...

مرسی عزیزدلم خدا خیرت بده😙😙

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤