2733
2734
عنوان

هیچی مثه بچه بدغذا مادر و پیر و داغون نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 57 پست

دقیقااااا مشکل منه از همون ۶ماهگی که غذارو شروع کردم بدبختیام شروع شدن بخدا قسم روز هست که هییییچی نمیخوره این بچه یعنی خودشم بی حال میشه رنگشم گچ میشه حاضر نیست عذا بخوره دیگه روانی شدم انواع غذا رو درس کروم تزیین کردم شور کردم شیرین کردم تند کردم اصلا فایده نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم دقیقا از واکسن دو ماهگیش به بعد برا شیر خوردنش اذیت میکرد الان که 3 سالشه همچنان بدددددد غذاست فقط 5 6 ماهه دیگه بهش پیله نمیکنم اعصاب خودم ارومتره 

خدایابودن همسرو فرزندم برام تا اخر دنیا بسه  دیگه هیچی ازت نمیخوام 

حالا من میگم بچه بد خواب پدر در میاره...

من یه دختر دارم بی نهایت بد خواب در عوض بی نهایت خوش خوراک ...

عاشق کله پاچه دل و جیگر و سیرابی...

آبگوشت..

نمیدونم چرا از هیچ چیز بدش نمیاد هیچ چیز ....

شربت تلخ بهش دادنی میگه تلخ خوشمزه 

💖💖خدایا شکر💖
2728
من تو زندگیم بچه خوش غذا ندیدم. بنظر من که اصلا عصه نداره اگه بچه رو نمودار باشه حرص خوردنت بیهوده ا ...

وای وای بدخوابی افتضاحه

روح و روان ادم به هم میریزه.

من پسرم کولیکی بود تا شیش ماه منو شوهرمو کشت.

زندگیم کلا مختل شده بود.

چون شبا نمیخابیدم در طول روز بشدت عصبی بودم.

وای خیییلی بد بود‌

باز الانم دوباره بدخواب شده.همین چن دیقه پیش تاپیک زدم🤦‍♀️

2738
حالا من میگم بچه بد خواب پدر در میاره... من یه دختر دارم بی نهایت بد خواب در عوض بی نهایت خوش خوراک ...

هزار ماشاالله نوش جونش.💙اسفند دودکن براش😍

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
من چند وقت پیش اینکارو کردم انقدرررر پسرم لاغر شده بود که نگو.

اره بچه من خیلی اشتهاش خوب بود و تپل اینقد بزور بازم میدادم غذا زده شد یه مدت و لاغر الان که هروقت گشنش میشه میدمو هرچقد میخاد میدم دوباره اشتهاش برگشته بعضی روزاکلا کمتره اشتهاشون

جاوید عشق مامان

تنها چیزی که کمکت میکنه و من تجربه کردم حتما حتما صبحانه مفصل بده حتی شده زورکی 

صبحونه خیلی تاثیر داره.

دخترم اگه صبح صبحانه رو می خورد تا آخر شب دیونه نمی شدم ولی وای به روزی که صبحانه نمی خورد بیچارم میکرد 

یعنی شده بود یک ساعت تا سه ساعت یک لقمه رو تو دهنش نگه میداشت 

شوهرم با غذای تند یا ابغوره یا آب ترشی مجبورش میکرد لقمه رو قورت بده 

فکر کن نون  یا غذا تو دهنش حل میشد ولی قورتش نمیداد

خدا نکشتش یادم افتاد اعصابم ریخت به هم 😤😤😤😤😤😤

تمام دنیام آقاییه و دو تا دوخملام
مامانا سویق کودک رو تست کنید واقعا معجزه میکنه تورش بچه

همش هورمون و داروی شیمیاییه. توش سیپروهپتادین میریزن. نمیدونم به چه جراتی به بچه های کوچیکتون میدید. هیچ پودر و ارد طبیعی انقدر اشتهای بچه رو راه نمیندازه یا یهو وزن نمیده. خدا به داد برسه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706