2733
2734
عنوان

هیچی مثه بچه بدغذا مادر و پیر و داغون نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 57 پست
اتفاقا من دادم اصلد تاثیری ندیدم. شنیدم غیر بهداشتی هم هست.دیگه ندادم.

اون سویقی که ما درست میکنیم و بچه هامون خوردن اصلا مواد شیمیایی نداره
خونگیه
نمیدونم اونی که شما میگید واقعا چی بوده

ما سویق خانگیه ارگانیک داریم

اون سویقی که ما درست میکنیم و بچه هامون خوردن اصلا مواد شیمیایی نداره خونگیه نمیدونم اونی که شما میگ ...

شما خودتون درست میکنید میفروشید؟

ببخشید بنظر شما ماست فروش میگه ماست من ترشه؟ 

نخود لوبیا و گندم و سنجد و امثالهم چی داره که تو چاقی و اشتها معجزه کنه! یه جای کار میلنگه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما خودتون درست میکنید میفروشید؟ ببخشید بنظر شما ماست فروش میگه ماست من ترشه؟  نخود لوبیا ...

نمیلنگه 

همینایی که اسم بردید غالب غذاهای ایرانی باهاشون پخته میشه 

پس چرا شما یه عمره مصرف میکنید؟

بهش شربت راسیپ بده

دیگه بهش گفتم  خودت بدون تا الان ما بهت غذا دادیم خودت کوچیک میمونی  اگه بخواد غذا میخوره تنبلی میکنه بلید یه نفر بالای سرش باشه و حواسش به غذا خوردنش باشه

تمام دنیام آقاییه و دو تا دوخملام
من تو زندگیم بچه خوش غذا ندیدم. بنظر من که اصلا عصه نداره اگه بچه رو نمودار باشه حرص خوردنت بیهوده ا ...

خواهر زاده من دو سال و چند ماهشه به قدری خوش غذاست که همش دنبال خوردنه ، بهترین تفریح و لذتش خوردنه ، فرقی هم براش نمیکنه چی باشه از مویز و مغزی جات و شیر و عسل گرفته تا انواع غذاهایی مثله آبگوشت و کله پاچه ، اصلا هم خوراکی بیرونی مادرش براش نخریده ، اینجوری نگاش مبکنی به اندازه است نه چاقه نه لاغر ، ولی اگه تونستی به ذره از زمین بلندش کنی ، بس که تو پره ابن بچه 

میاد خونه ما جای آجیل عیدمونو یاد گرفته هر سری میاد میگه اونی که اینجا بودو میخام ، روم نمیشه جلوی خواهرم بگم نداریم ، هر سری میاد کلی بادوم و پسته میخوره میره 

2740
نمیلنگه  همینایی که اسم بردید غالب غذاهای ایرانی باهاشون پخته میشه  پس چرا شما یه عمره م ...

شما قطعا متوجه شدید من درمورد چی حرف میزنم بیخیال.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

آی گفتی بچم بدغذا و بدخوابه بیچارمون کرده همش شیر شیر دوسال و نیمشه هنوز شیرخشک میخوره نمیدونم چجوری از شیر بگیرمش واقعا پیرمون کرده سر خواب و غذا

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه