2733
2734
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469899 بازدید | 4574 پست
مامان نیک دختر گلت چه سازی می خواد انتخاب کنه. و اینکه چقدر زود ارفش تموم شده. احتمالا از 3/5 سالگی شروع کرده ، نه؟
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یاسمین جان این طوری هم نیست. البته شاید در بعضی پایه ها 10 تومن باشه ولی من که برای جلسه آشنایی رفتم و دخترم می خواست بره پیش دبستان هزینه اش 5میلیون 750 هزار تومن بدون ناهار بود. حالا با ناهار 1شاید میلیون بیشتر بشه نه 4 میلیون!!!!!!!!!!!
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است
نیک جون کلاس های دبستان دوروبر 22 تا 25 نفره هستن .......موسیقی هم فلوت کار میکنن وساز تخصصی تری ندارن ولی انصافا خوب کار میکنن ....شنا هم جزو شهریه ی مدرسه هست البته ماههای خیلی سرد شنا ندارن همینطور ورزشی که انتخاب میکنن ....

شروع کلاسها ساعت 8 هست ....باله ندارن ....

کلاسهای تابستانی مدرسه رو بهت پیشنهادنمیکنم من 2 سال دخترم رو اونجا نوشتم چیز خاصی ندیدم
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2740
بله پریس جان:
1- علامه طباطبائی (خیابان ایثارگران شمالی)
2- پیوند ادب (پائین تر از تجریش ، خ یکتا)
3- سلام که دبستان دخترانه اش به نام فرشتگان یاسین است (خ دزا شیب)
4- مبینا و سوده رو به علت دور بودن از منزل و محل کارم حذف کرده بودم!
مرسی میترا جون . چه حیف که دیگه باله ندارن . من از باله شون خیلی راضی بودم . شما از معلم کلاس اول راضی بودین ؟
ر مورد کلاس تابستونی من نمیدونم چی کار کنم چون شاغلم به هر حال باید یه جایی پیدا کنم خداقل یه روز درمیون باران رو بزارم .
سلام مامانای عزیز میشه اگه مدرسه خوب غیر انتفاعی منطقه 8 یا 13 سراغ دارید راهنمایی کنید ممنون
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
2706